sob 29 sie
18°C / 64,4°F

Znaleziono 1784 obiektów

Zobacz mapę
Sortuj według: Nazwa Ocena Odległość od centrum

Ośrodek Wypocynkowy na Ocyplu.

Biuro Podróży "Aleksandra"

Grunwaldzka 12, 80-236 Gdańsk
058 301 33 37; 0 691 672 009
aleksandra@aleks.pl
http://www.aleks.pl

Biuro Podróży Organizujemy indywidualne i grupowe imprezy zagraniczne, od typowych turystycznych pobytowych, objazdowych (Sankt Petersburg, Moskwa, Irkuck, Soczi) poprzez imprezy biznesowe, kongresowe, targowe do turystyki kwalifikowanej, ekstremalnej (Kamczatka, Kaukaz-Elbrus, Ałtaj).

Biuro Podróży i Zakwaterowania

Ambersilver to kopalnia wiedzy na temat srebra i tworzonej z niego biżuterii. Podpowiemy Ci na co zwrócić uwagę przy wyborze produktów ze srebra, bo przecież nie wszystko co się świeci to złoto. Posiadasz już srebrne kolczyki lub bransoletkę? Świetnie, od nas dowiesz się jak czyścić i gdzie przechowywać srebrną biżuterię aby cieszyć się jak najdłużej jej blaskiem. Szukasz odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby? Pokażemy Ci aktualne trendy w branży jubilerskiej i podejmiemy wyzwanie polecenia Ci najlepszych srebrnych wyrobów.

SunBaltic

F.Suchanka 1, 81-458 Gdynia
0 664 574 360
biuro@sunbaltic.pl
http://www.sunbaltic.pl

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się od lat wynajmem apartamentów i domów wakacyjnych. Zajmujemy się zarówno wynajmem jak i kompleksowym administrowaniem oraz pełną opieką mieszkań dostepnych dla turystów. Obsługujemy apartamenty w samym Trójmieście i w miejscowościach położonych nad morzem Bałtyckim oraz w innych rejonach Polski. Przyjmujemy też oferty z zagranicy.

Skat Transport Sp. z o.o. sp. k.

Juliusza Słowackiego 199, 80-298 Gdańsk
58 524 57 63
marketing@skat.com.pl
http://www.skat.com.pl

„SKAT Transport to należący do Grupy SKAT operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym, intermodalnym oraz przeprawach promowych. Realizuje usługi przede wszystkim dla branży papierniczej, drzewnej, automotive, stalowej, chemicznej i AGD. W branży SKAT Transport wyróżnia terminowość i nowoczesny tabor, natomiast na drogach - pomarańczowy kolor samochodów. Mottem przewodnim firmy jest ALWAYS ON TIME.

Grupa Promocyjna MaxPoint

Opata Jacka Rybińskiego 7/4, 80-320 Gdańsk
058 345 83 72, 500 127 796
agnieszka.starak@maxpoint.pl, biuro@maxpoint.pl
http://www.maxpoint.pl

SPOTKANIA FIRMOWE I WYDARZENIA SPECJALNE DZIAŁANIA PROMOCYJNO-REKLAMOWE DZIAŁANIA PR KREACJA I PRODUKCJA KONFEKCJONOWANIE TURYSTYKA

Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu jest organizacją zrzeszającą polskie firmy zajmujące się projektowaniem i wytwarzaniem wyrobów artystycznych oraz wydobyciem bursztynu bałtyckiego. Siedzibą Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu jest Gdańsk, będący kolebką sztuki artystycznej z bursztynu i do dziś najsilniejszy ośrodek wydobycia i obróbki bursztynu. Izba zajmuje się promocją miasta Gdańska oraz swoich członków poprzez popularyzowanie produktu i promocję bursztynu na całym świecie. Izba jest także inicjatorem utworzenia w Gdańsku Muzeum Bursztynu będącego oddziałem Muzeum Historii Miasta Gdańska. Izba Bursztynu nadaje certyfikaty swoim członkom, potwierdzające stosowanie w obrocie bursztynu prawdziwego i przestrzeganie dobrych zasad handlowych. Firmy certyfikowane mają prawo do posługiwania się, w celach promocyjnych i reklamowych, logo Izby Bursztynu. Zadaniem Izby jest ochrona rynku przed monopolizacją i dumpingiem oraz falsyfikatami i namiastkami bursztynu bałtyckiego a także reprezentacja zrzeszonych podmiotów gospodarczych wobec administracji państwowej i samorządu terytorialnego. Izba zajmuje się propagowaniem bursztynu bałtyckiego na forum światowym poprzez rozpowszechnianie wiedzy o jego wyjątkowej urodzie oraz właściwościach leczniczych i zdolności do zachowania śladów dawnego życia, a także o roli jaką pełni w kulturze ludzkich społeczeństw od czasów najdawniejszych. Izba Bursztynu współdziała z władzami publicznymi w dziedzinie perspektyw wykorzystania polskich złóż bursztynu oraz współpracuje z innymi krajami dysponującymi tym surowcem w celu zapobieżenia jego deprecjacji na rynku światowym. Organizuje współpracę podmiotów gospodarczych pomiędzy sobą, a także instytucjami i osobami działającymi w sferze naukowej i artystycznej. Promuje działalność i popularyzuje osiągnięcia swoich członków w kraju i zagranicą. Dostarcza informacji o trendach gospodarczych i artystycznych w kraju i na świecie. Izba Bursztynu często współpracuje z Ambasadami R.P. oraz Wydziałami Ekonomiczno – Handlowymi realizując wyjazdy jej członków na targi oraz w ramach misji gospodarczych. Członków Izby Bursztynu wciąż przybywa. Największym sukcesem Izby Bursztynu była organizacja polskiego stoiska narodowego na targach I.H.M. w Monachium, powierzona nam przez Departament Promocji Gospodarczej Ministerstwa Gospodarki. Poza realizacją zadań promocyjnych własnych oraz powierzonych przez Ministerstwo Gospodarki i WEH w Monachium, uzyskaliśmy pozytywny dla Izby wynik finansowy. Należy uznać za bardzo udaną naszą współpracę z organizatorem targów: „Złoto, Srebro, Czas” w Warszawie. Targom tym udzieliliśmy patronatu honorowego a nasz przedstawiciel będąc członkiem Rady Programowej bierze udział we wszystkich imprezach targowych oraz w jury konkursów. Atrakcją dodatkową podczas naszych prezentacji są pokazy obróbki bursztynu, mody damskiej połączonej z biżuterią z bursztynu oraz wykłady o bursztynie, gdzie prezentujemy Gdańsk jako światową stolicę bursztynu.

Położenie: 15.11 km od CENTRUM czytaj więcej > Pokaż na mapie >

Położenie: 21.79 km od CENTRUM czytaj więcej > Pokaż na mapie >

Body Club

Subisława 37, 80-354 Gdańsk
601088529
body-club@wp.pl
http://www.bodyclub.com.pl/

Położenie: 9.74 km od CENTRUM czytaj więcej > Pokaż na mapie >

Trip2Gdansk

, Gdańsk
+48 510 046 505 , +48 503 113 249
info@trip2gdansk.pl
http://www.trip2gdansk.pl

Położenie: 0.59 km od CENTRUM czytaj więcej > Pokaż na mapie >

Gdansk-travel.com

ul. Beethovena 8, 80-171 Gdańsk
+48 510 046 505 / +48 712 85 84
biuro@gdansk-travel.com
http://pl.gdansk-travel.com

Położenie: 2.60 km od CENTRUM czytaj więcej > Pokaż na mapie >

Apartamenty w samym centrum Gdańska.

Exclusive Car Service

Szczodra 21, 80-283 Gdańsk
0 514 252 121
biuro@ecscar.pl

Firma transportowo- usługowa. Wyanjem limuzyn z kierowcą, samochodów osobowych.

Ośrodek Wypoczynkowy "Roman" Jantar

Gdańska 59a, Jantar, Stegna
55 247-94-26, 502-113-876
http://www.roman.noclegiw.pl

Do dyspozycji gości dostęp do internetu. Na terenie obiektu miejsce parkingowe. Na terenie obiektu także: ogród, możliwość grillowania, miejsce na ognisko. Obiekt jest na terenie ogrodzonym, monitorowany.

M.P.A. Poland Andrzej Driwa

Szczodra 9, 80-283 Gdańsk
0 500 180 344; 0 502 364 050
info@mpapoland.pl
http://www.mpapoland.pl

MPA Poland firma transportowa

Uczelnia Wyższa

PPHU Gregor SA

Tczewska 1A, 83-032 Pszczółki
058 320 55 01
hotel@gregor-sa.com.pl
http://www.gregor-sa.com.pl

- 111 miejsc noclegowych - dodatkowe usługi hotelowe - restauracje oraz sale bankietowe

Przedmiotem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie wynajmu samochodów osobowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych zarówno z kraju jak i z zagranicy. Najnowsze modele samochodów w wybranej grupie. Wszystkie samochody z bardzo dobrym wyposażeniem. Najniższe dobowe oraz miesięczne stawki za wypożyczenie samochodu w Gdańsku. Atrakcyjna i elastyczna oferta krótko i średnioterminowego wypożyczenia samochodów. Preferencyjne warunki dla firm i osób prywatnych z zagranicy oraz podmiotów gospodarczych (szczególnie z Trójmiasta i okolic). Usługi wynajmu samochodów pod numerami telefonu: +48 507 436 429 , +48 501 047 340 , +48 517 232 364 , +48 399 25 68 20 Wszystkie wypożyczane przez nas samochody są w pełni ubezpieczone i przygotowane do podróży. Odbierając pojazd na terenie Gdańska, możecie Państwo liczyć realizację usługi w ekspresowym tempie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij