Adidas to marka, która nikomu nie jest chyba obca. Od czasów pojawienia się sportowców niemieckich i amerykańskich na olimpiadzie w 1936 roku, 3 paski i charakterystyczna koniczynka – która miała wtedy symbolizować sportową jedność – weszła na stałe do pop kultury masowej. Buty i odzież adidas Originals to nie tylko marka, stały się one symbolem czegoś znacznie więcej. Ci, którzy noszą projekty marki cenią sobie wygodę, solidność i praktyczność wykonania, a jednocześnie dobry styl.

Adidas Originals – projekty nie dla każdego?

Wręcz przeciwnie! Co projektanci marki pokazują wypuszczając praktycznie każdą kolekcję. Zawsze znajdą się wśród nich elementy, które sprawdzą się dla większości – nawet tych, którzy lubują się w klasycznych stylizacjach – osób. Adidas Originals to wszystko co najlepsze w marce zebrane w jedną bardzo zgrabną – warto dodać – całość. Propozycje marki obfitują zatem w klasyczne i ponadczasowe wzory i kroje. Na szczególną uwagę zasługują buty, które wykorzystują oldschoolowe formy, dzięki czemu ich użytkownik zakładając je może poczuć się jak bohater starych filmów o koszykówce – oczywiście w nowoczesnej odsłonie i z bardzo dobrej jakości materiałami. W ofercie adidas Originals nie brakuje również limitowanych i bardzo oryginalnych projektów, które często tworzone są we współpracy ze znanymi artystami. Doskonałym przykładem kolekcji tego typu są te projektowane w asocjacji z Ritą Ora. Bardzo kolorowe, żywe i energetyczne. Doskonałe zarówno na co dzień, jak i większe wyjście do klubu. Odzwierciedlają świetnie styl jaki prezentuje piosenkarka w swoich kreacjach, a także samej twórczości. Jest zatem bardzo wesoło, ale nie brakuje również powiewu klasyki, czy – co jest istotne szczególnie dla pań – odrobiny niewymuszonego seksapilu.

Serie limitowane – to to, co lubimy najbardziej!

Kto nie lubi poczuć się wyjątkowo i oryginalnie? Kupując artykuły adidas Originals z pewnością bardzo często będzie towarzyszyć Wam to uczucie. Wiele wypuszczanych na rynek kolekcji rozchodzi się jak świeże bułeczki w ciągu zaledwie kilku dni (a czasem nawet godzin). Są one produkowane w ograniczonej ilości, co sprawia, że jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że na ulicy spotkacie drugą osobę, która jest ubrana podobnie do Was.

Dla niektórych oryginalność nie ma zbyt wielkiego znaczenia, dlatego na kwestię limitowania serii patrzą z innego – można by powiedzieć bardziej praktycznego – punktu widzenia. Adidas Originals to również marka dla tych, którzy nie lubią spędzać długich godzin na przeglądaniu oferty sklepów. Ograniczona ilość wypuszczonego w ściśle określonym czasie asortymentu sprawia, że doskonale wiemy kiedy zrobić zakupy i czy w nowej kolekcji znajdzie się coś, co po prostu nas interesuje. Nietrudno ukryć, że to w znacznym stopniu ogranicza nam wybór, a także czas, który jest potrzebny nad zastanawianie się nad tym, co mamy zakupić. To dla niektórych osób ogromny atut. Zwłaszcza, gdy zależy im na dobrym pod względem jakości produkcie.

Jeśli już mowa o jakości możemy płynnie przejść do tego, jak wygląda to w przypadku Originalsów. Są one trwałe? Jak najbardziej! I świadczą o tym nie tylko opinie projektantów i innych twórców, ale przede wszystkim te opinie, które są wygłaszane przez samych użytkowników. Adidas Originals – jak zostało to już wcześniej wspomniane – łączy w sobie najlepsze cechy marki braci Dasslerów. Jak pewne niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, adidas był pierwotnie firmą, która tworzyła buty dla żołnierzy niemieckich. Obuwie produkowane dla armii miało być wygodne i oczywiście trwałe. To założenie jakościowe przetrwało w butach marki do dnia dzisiejszego. A obuwie – mimo nawet ekstremalnej eksploatacji – służy nam przez długi czas w bardzo dobrej kondycji.

Buty adidas Originals, jak i inne produkty marki, możecie zakupić na allsports.pl. Zajrzyjcie allsports.pl i zobaczcie, czy znajdziecie w ofercie coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here