Bilety MZK już teraz w na Twoim telefonie?

Po Gdyni, Sopocie i Gdańsku podróżujesz komunikacją miejską? W takim razie kupuj bilety w wygodny sposób – przez telefon. Poznaj najważniejsze korzyści płynące z takiego rozwiązania i dowiedz się, jak zacząć.

Na start potrzebujesz odpowiedniej aplikacji

Zanim po raz pierwszy będziesz mógł zakupić bilety w Trójmieście przez telefon, będziesz musiał zainstalować specjalną aplikację. Aktualnie jest ich kilka, a jedna z nich to mPay. Możesz ją pobrać z tej strony internetowej: https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-trojmiasto/.

Kolejny krok to stworzenie indywidualnego konta. Zostaniesz poproszony o podanie podstawowych danych osobowych i ustalenie numeru PIN. W przyszłości każdą transakcję będziesz potwierdzał numerem PIN, dzięki czemu dostęp osoby niepowołane nie będą mogły korzystać z Twojego konta. Na koniec pozostanie jeszcze wybór sposobu płatności – możesz podpiąć pod utworzone konto kartę płatniczą lub wybrać elektroniczną portmonetkę.

Jak kupować bilety w Trójmieście?

W Gdyni, Sopocie, Gdańsku i wszystkich innych miastach Polski bilety na komunikację miejską przez aplikację mPay zakupisz w ten sam sposób. Po zalogowaniu się do swojego konta wybierz rodzaj biletu, określ ulgę (jeżeli masz do niej prawo) i rodzaj płatności. Gdy zapłacisz za bilet, będzie on widoczny w historii transakcji. Nie musisz drukować żadnych potwierdzeń – w razie kontroli wystarczy, że okażesz kontrolerowi historię.

Bilety w Trójmieście przez telefon możesz zakupić w dowolnym momencie. To jedna z największych zalet aplikacji. Ponieważ jest ona do dyspozycji użytkowników przez całą dobę, nie będziesz musiał w nocy szukać biletomatów i denerwować się, że nie zdążysz na nocny autobus. Dodatkowo możesz zaoszczędzić, a to dlatego, że od czasu do czasu organizowane są promocje. Wówczas bilety na komunikację miejską w Trójmieście są oferowane po jeszcze niższych cenach.

Aplikacja mPay przyda Ci się również wtedy, gdy podróżujesz

Weekendy spędzasz poza miastem? Często odbywasz podróże służbowe? Za pomocą aplikacji mPay zakupisz bilety w Trójmieście i zapłacisz za miejsce parkingowe. Po jej zainstalowaniu w telefonie będziesz mógł wykonywać także przelewy między innymi użytkownikami aplikacji oraz opłacać rachunki. Czy wiesz, że również dzięki aplikacji mPay zakupisz bilety na wydarzenia sportowe? Przekonaj się samodzielnie, jakie jeszcze korzyści czekają na Ciebie, gdy wybierzesz mPay.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here