materac do hotelu

Branża hotelarska ostro ze sobą konkuruje. Każdy z podmiotów chce zapewnić jak najlepszy komfort snu swoim gościom, dlatego gdy nadchodzi czas wymiany materaców w pokojach hotelowych, warto dobrze zastanowić się nad nowym rozwiązaniem, jeszcze lepszym od starego. Odpowiednie przygotowanie do tematu może poskutkować zakupowym strzałem w dziesiątkę.

Gdzie można przetestować i dotknąć materaców idealnych na cele hotelowe?

Każdy, kto choć raz kupował materac do swojego biznesu hotelarskiego wie, jak ważne jest dotknięcie i możliwość samodzielnego przetestowania wybranego modelu materaca. Jeżeli stoisz przed większym zakupem, możesz udać się na stoisko SENPO w Gdańsku Rental Park, aby obejrzeć z bliska dostępne rozwiązania. Szczegółowe adresy sklepów marki SENPO znajdziesz na stronie internetowej https://senpo.pl/nasze-salony/senpo-gdansk-city-meble/. A jeśli masz problem z wyborem, zapoznaj się z poniższym tekstem, aby wiedzieć, jakie pytania zadać sprzedającemu w sklepie. Obsługa sklepu SENPO w Gdański City Meble na pewno z przyjemnością doradzi Ci odpowiednie rozwiązanie.

Materac bonnelowy – hotelowy strzał w dziesiątkę

Materac bonnelowy to typ materaca sprężynowego, który charakteryzuje duża wytrzymałość i żywotność. Jest zbudowany ze sprężyn współpracujących ze sobą. Materac tego typu dobrze radzi sobie z użytkownikami o większym ciężarze oraz małżeństwach śpiących na jednym materacu. Materace bonnelowe to oczywisty wybór w przypadku gości hotelowych, bywalców pensjonatów i domków letniskowych. Są mocne, solidne i niezawodne. Wielu gości ceni ich właściwości i podkreśla wysoki poziom komfortu w czasie nocnego odpoczynku. Dlatego prywatni inwestorzy kupujący nieruchomości na najem krótko- i długoterminowy chętnie sięga po właśnie to rozwiązanie.

Materac kieszeniowy – cichy, wytrzymały i trwały

Materac tego typu charakteryzuje wypełnienie sprężynami, z których każda pracuje oddzielnie i niezależnie. Jest to możliwe dzięki umiejscowieniu ich w osobnych woreczkach, zwanych też kieszeniami. Materac daje wiele punktów podparcia, dlatego pozytywnie wpływa na komfort snu. Przy okazji łóżko, którego podstawę stanowi materac kieszeniowy, nie trzeszczy i nie skrzypi podczas wstawania i kładzenia się czy przewracania się z boku na bok. Materac kieszeniowy to trafne rozwiązanie do pokojów hotelowych – sprawdza się idealnie w przypadku dwupokojowych apartamentów, w których należy zapewnić gościom maksymalny poziom komfortu.

Materac lateksowy – elastyczny, trwały i komfortowy

Materac lateksowy to równie popularny wybór dla branży hotelarskiej. Powstaje na bazie pianki z mleczkiem drzewa kauczukowego. Elastyczność punktowa daje odpowiednie podparcie poszczególnym partiom ciała i pozwala na komfortowy nocny wypoczynek. Materac lateksowy cechuje dobra wentylacja, a więc i higiena.

Materac piankowy – w pełni dopasowany

Materac piankowy to dość prosty w formie produkt, którego elastyczność rośnie wraz ze wzrostem temperatury ciała. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu pianki termoelastycznej, która dobrze dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. W dzień, gdy nikt nie leży ani nie siedzi na materacu, pianka stopniowo powraca do swojego pierwotnego kształtu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here