Buty do wkładek ortopedycznych

0
1103

Zapraszamy do naszego sklepu obuwniczego, który oferuje szeroki asortyment różnego typu obuwia, zarówno znanych marek, jak i tych mniej znanym na rynku. Szczególnie polecamy nasze buty do wkładek ortopedycznych. Różnego typu obuwie umożliwiające prawidłowe i bezproblemowe chodzenie dla osób z kontuzjami takimi jak nadwyrężenia mięśni i stawów czy złamania lub zwichnięcia.

Wkładki ortopedyczne oferowane przez nas pomagają we wszystkich najczęściej występujących problemach ze stopami. Nasze stopy, w tym najbardziej pięty, ulegają ciągłemu naciskowi naszego ciała. Prawidłowe ułożenie stóp w każdym czasie jest niesamowicie ważne aby na przestrzeni lat nie deformowały nam się kończyny i aby nie ryzykować poważniejszych problemów z naszymi nogami w życiu. Ze względu na rodzaj problemu związanego z ciągłym naciskiem naszego ciała na stopy, można stwierdzić, że najczęściej występujące dolegliwości i deformacje stóp to: płaskostopie, haluksy, zapalenie ścięgna Achillesa oraz ostroga piętowa.

Nasz asortyment obejmuje wkładki zarówno do butów damskich jak i męskich. Na każdego rodzaju but dopasowuje się docelowo innego rodzaju ortopedyczne wkładki np. pod kątem materiału. Tu najczęściej wybierane są: skóra, guma czy silikon. Oczywiście inne też zupełnie będzie wyglądać wkładka do butów sportowych, inaczej też do damskich szpilek a jeszcze inaczej do obuwia roboczego. O te ostatnie powinniśmy szczególnie zadbać. Mając dolegliwości stóp, najbardziej możemy je nadwyrężyć właśnie w pracy. Zwłaszcza przy ciężkich pracach, gdy przenosząc różnego typu materiały sprawiamy, że ciężar odczuwalny na stopach znacznie się zwiększa. Zamiast utrzymywać tylko ciężar ciała, nasze stopy są uciskane zarówno naszym ciałem jak i to co dźwigamy. Podobne podejście należy też mieć np odnośnie butów do wycieczek, w tym górskich. W tych przypadkach stopy są obciążone zarówno faktem chodzenia jak i tym, że zwykle podczas takich wypraw nosimy ze sobą plecaki z dodatkowym obciążeniem.

Sklep obuwniczy https://butydowkladek.pl/ oferuje dla swoich klientów wkładki renomowanej firmy Birkenstock. W tym buty typu: czółenka, botki, półbuty, sandały, klapki oraz obuwie domowe. Oprócz wkładek ortopedycznych oferujemy również wkładki profilaktyczne. W tym także profilaktyczne dla sportowców czy specjalne dla osób z cukrzycą. W celu doskonałego dopasowania do najtrudniejszych potrzeb naszych klientów, oferujemy także specjalne badania stóp w Warszawie. Najprostsza forma to odbicie stopy na papierze w celu odbicia kształtu. Ale stosuje się też bardziej zaawansowane komputerowe badanie – podobaroskopia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here