Ciąża jest najpiękniejszym okresem w życiu każdej kobiety mimo odczuwania wielu dolegliwości takich jak nudności, bóle głowy, rozdrażnienie czy też senność. Jest to stan, dzięki któremu w naszym ciele rozwija się nowe życie. Nie zdajemy sobie sprawy, jak może wpłynąć to na nasz dotychczasowy nastrój, oraz samopoczucie. Ważne jednak jest jej wczesne rozpoznanie, by zadbać o siebie i swój organizm jak najlepiej.
4. tydzień ciąży jest zakończeniem jej 1 miesiąca. W tym tygodniu można zauważyć pęcherzyk wielkości ziarnka maku, ale jesteśmy już w stanie zauważyć zmiany zachodzące w naszym organizmie poprzez senność, uczucie zmęczenia, czy też pobolewające piersi. Na tym etapie możemy podejrzewać, że znajdujemy się w stanie błogosławionym, lecz nie mamy żadnej pewności.
5. tydzień ciąży to czas w którym możemy zauważyć brak zbliżającego się okresu, w tym czasie możemy wykonać test ciążowy, który da nam znak, czy mamy do czynienia z ciążą, ale jednak najbardziej wiarygodnym źródłem informacji jest jednak badanie htcg, lub wizyta u swojego ginekologa, który potwierdzi nasze podejrzenia, lub im zaprzeczy.
6. tydzień ciąży jest drugim miesiącem powstawania nowego życia w ciele kobiety. W tym okresie możemy czuć zmęczenie, lub wręcz tryskać energią. Mogą pojawić się huśtawki nastrojów, które są wywoływane przez burze naszych hormonów, oraz zmian zachodzących w naszym organizmie. Ta wczesna faza pozwala przyzwyczaić się powoli do myśli o swoim stanie, oraz powoli nadchodzących zmian w organizmie.

http://ortho-med.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here