Co kupić chłopakowi na święta

Kupno świątecznych prezentów często jest nie małym wyzwaniem.
Wiele młodych dziewczyn zastanawia się co kupić chłopakowi na święta. Warto zastanowić się jakie zainteresowania i upodobania ma młody mężczyzna.
Na portalach społecznościowych i w wielu czasopismach często znaleźć można wiele ciekawych propozycji w różnych cenach.
Z pewnością każdego chłopaka ucieszy zestaw głośnomówiący do samochodu, samochodowy uchwyt na telefon, nowe słuchawki, elegancka koszula, koszulka sportowa bądź modny zegarek elektroniczny. Dla fanów sportu strzałem w dziesiątkę może być nowa deskorolka, kask, ochraniacze, bidon sportowy, rolki czy rakiety do tenisa.
Wszystko zależy oczywiście od kwoty jaką chce się przeznaczyć na prezent.
W okolicach stu złotych można kupić wodę toaletową, zestaw kosmetyków, płytę z muzyką ulubionego zespołu, ciekawą książkę czy też kubek ze zdjęciem.
Dobrym pomysłem może być również karta podarunkowa. Takie karty można nabyć w drogeriach, w sklepach z odzieżą sportową, w sklepach z elektroniką a także w wielu księgarniach. Na kartę podarunkową przeznaczyć można dowolną kwotę pieniędzy. W zależności od możliwości może być to 50 złotych, 100 złotych, 150 złotych a nawet 500 złotych.
Karta podarunkowa zazwyczaj ma bardzo długi termin ważności, często na wykorzystanie puli pieniędzy ma się aż dwanaście miesięcy.
Co ważne, można z niej skorzystać kilkakrotnie aby wykorzystać całą sumę. Niestety karta przeważnie może być wykorzystana jedynie w sklepach stacjonarnych, rzadziej w sklepach on line.

http://www.kosmetomania.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here