Co kupić rodzicom pod choinkę

Święta to nastrojowy i rodzinny czas. W święta obdarowujemy swoich bliskich prezentami, sprawiając im przy tym radość. Jednak okres przedświąteczny potrafi być problematyczny i stresujący. Wszystko spowodowane jest przedświątecznym zawirowaniem zakupowym, w którym czujemy presję zbliżających się świąt i totalny brak pomysłu na prezenty dla najbliższych.

Najtrudniejsze prezenty, to zazwyczaj te, które są kupowane dla naszych domowników. Pomimo iż spędzamy z nimi najwięcej czasu, to  ich oczekiwania co do idealnego prezentu stanowią dla nas zagwozdkę. Pewnie nie raz pytając rodziców o to, co chcieliby dostać na święta, spotkałeś się ze zbywającą odpowiedzią, że oni nic nie potrzebują. 

W te święta może być inaczej…

 Poznaj 5 sprawdzonych pomysłów na świąteczny prezent, który ucieszy każdego rodzica!

1. Fotokalendarz – zbierz najlepsze zdjęcia Twoich rodziców i stwórz spersonalizowany prezent. To będzie niespodzianka, która każdego dnia sprawi Twoim rodzicom uśmiech i przypomni im, że ktoś o nich pamięta. Jeśli nie masz zbyt wielu ciekawych zdjęć, możesz zorganizować szybką sesję zdjęciową czy sfotografować coś bardziej tematycznego i z przesłaniem – ogranicza Cię tylko kreatywność. Grunt, żeby Twój kalendarz uszczęśliwił rodziców! Fotokalendarz to oryginalny i niedrogi w wykonaniu prezent, który z pewnością ucieszy Twoich rodzicieli. Ponadto oszczędzisz swoim rodzicom biegania po kioskach w poszukiwaniu kalendarza na nowy rok.

2. Fotoksiążka – to kolejny sposób na spersonalizowany prezent. W przypadku książki – prezent będzie wieczny, a jeśli tylko użyjesz do jego wykonania dobrych zdjęć – może bawić i wzruszać latami. W fotoksiążce możesz dołączyć ciekawe przesłanie lub opis każdej fotografii. To oryginalny i nietuzinkowy prezent, który zostanie doceniony przez Twoich rodziców i jeśli tylko użyjesz chwytliwych zdjęć, może okazać się najczęściej oglądaną książką podczas świąt!

3. Wieczór dla dwojga w spa – rodzice też potrzebują czasami relaksu. Pozwól im przypomnieć lata młodości, niech poczują się jak na pierwszej randce. Sprezentuj im voucher do SPA. Masaże, przyjemna i relaksująca muzyka, a na koniec wspólna kolacja  – czego więcej można pragnąć do szczęścia?

4. Zestaw herbat w drewnianej puszce – rozgrzewająca herbata na każdy dzień tygodnia – czemu nie? Stwórz swój własny zestaw herbat z myślą o Twoich rodzicach. Umilisz im ciemne zimowe poranki i długie wieczory. Niech zanurzą się w smaku orientalnych herbat i myślami odpłyną do ciepłych egzotycznych miejsc. 

5. Kosz pełen słodyczy – jeśli na prawdę nie wiesz co kupić rodzicom, postaw na uniwersalność – przecież każdy lubi łakocie! Kosz pełen wykwintnych słodyczy to prezent, który umili nie jedno niedzielne spotkanie przy kawie i wywoła na ustach Twoich rodziców uśmiech pełen rozkoszy płynącej ze smaku ofiarowanych im łakoci.

Pomysłów na świąteczne prezenty jest bardzo wiele, lecz chodzi przede wszystkim o to, by sprawiły one radość drugiej osobie. Pamiętaj, że dla każdego rodzica, ważniejsza jest obecność ich dzieci podczas świąt, niż podarunki jakie otrzymają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here