CoffeeCard – za jakie produkty można otrzymać pieczątkę?

0
908

Program lojalnościowy Tchibo daje klientom szereg korzyści. Jedną z nich są darmowe napoje w barach kawowych Tchibo, które dostaje się za pieczątki zebrane na wirtualną kartę lojalnościową CoffeeCard. Sprawdź, jak to działa!

CoffeeCard, czyli 11. napój gratis dla uczestników programu lojalnościowego TchiboCard

CoffeeCard to karta lojalnościowa, dzięki której klienci barów kawowych Tchibo mogą otrzymywać darmowe napoje. Z CoffeeCard za każdą kupioną kawę lub herbatę dostaje się pieczątkę. Dziesięć uzbieranych pieczątek można z kolei wymienić na dodatkowy napój gratis. Dowolny!

Aby aktywować kartę, należy wcześniej przystąpić do programu lojalnościowego TchiboCard. CoffeeCard jest wirtualną kartą lojalnościową w aplikacji, nie musisz więc nosić w portfelu dodatkowej karty na pieczątki. Wystarczy Ci karta TchiboCard, a pieczątki będą automatycznie zapisywane na Twoim koncie w aplikacji.

Jak zbierać pieczątki na konto TchiboCard i za jakie produkty je dostaniesz?

Pieczątkę CoffeeCard otrzymuje się za każdy napój kawowy lub herbatę zakupione w dowolnym barze kawowym Tchibo na terenie Polski. Dotyczy to również napojów z oferty sezonowej, a z promocji wyłączone są jedynie degustacje i napoje gratisowe rozdawane podczas specjalnych akcji.

pieczątki na konto TchiboCard Żeby dostać pieczątkę, wystarczy pokazać przy kasie plastikową kartę lojalnościową TchiboCard lub jej mobilną wersję w aplikacji na telefonie. Sprzedawca ją zeskanuje, a pieczątka pojawi się automatycznie na Twoim koncie po około 60 minutach od zakupu. Rzecz jasna, otrzymasz tyle pieczątek, ile napojów znajdzie się na paragonie.

Gdy uzbierasz 10 pieczątek, na Twoim koncie TchiboCard w aplikacji i na Twoim koncie TchiboCard na stronie www.tchibo.pl pojawi się ikonka darmowego napoju. Ze względu na polskie prawo podatkowe, za gratisowy napój Tchibo może naliczyć symboliczną opłatę w wysokości 1 grosza.

Darmowy napój możesz odebrać podczas dowolnej wizyty w wybranym barze kawowym Tchibo. Aby to zrobić, naciśnij przycisk w aplikacji i podaj sprzedawcy kod, który się wyświetli, albo daj mu kartę TchiboCard do zeskanowania i poinformuj, że chcesz skorzystać z darmowego napoju.

Aktywacja karty lojalnościowej CoffeeCard i informacje o programie lojalnościowym Tchibo

Jeśli masz już TchiboCard i konto online, możesz w dowolnym momencie i w prosty sposób aktywować CoffeeCard na aplikacji mobilnej Tchibo lub logując się do konta klienta przez stronę internetową Tchibo.pl. Jeżeli przystąpiłaś już do programu lojalnościowego TchiboCard, ale nie masz jeszcze konta online, możesz aktywować CoffeeCard po założeniu konta przy pomocy aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej Tchibo.pl.

Zrobisz to również w sklepie stacjonarnym Tchibo, w którym znajduje się bar kawowy, ale tylko podczas zakupu napoju. Wystarczy, że pokażesz sprzedawcy swoją plastikową lub wirtualną TchiboCard i poprosisz o aktywację CoffeeCard.

Jeśli nie bierzesz jeszcze udziału w programie lojalnościowym Tchibo, warto do niego przystąpić. Najwygodniej zrobisz to przez stronę internetową (sprawdź: https://www.tchibo.pl/-c400016965.html).

karta lojalnościowa Tchibo

Znajdziesz tam również więcej informacji o CoffeeCard, a także o pozostałych korzyściach programu lojalnościowego, takich jak rabaty na dowolnie wybrane produkty, darmowa dostawa przy zakupach w sklepie internetowym oraz niższe ceny TchiboCard i inne specjalne oferty, dostępne jedynie dla osób, które posiadają kartę lojalnościową Tchibo.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here