Stan naszego ciała możemy diagnozować na wiele sposobów. Najprostszym jest wizyta u lekarza i przeprowadzenie badań kontrolnych jednak nasz organizm sam daje nam sygnały, w jakiej jest kondycji. Woń ciała daje wiele symptomów, że coś jest nie tak. Co zapach ciała mówi o zdrowiu, to bardzo obszerny temat. Jeśli nasz zapach wydaje się mdły lub słodki oznacza to, że mamy problemy z cukrami i insulina. Może być bardzo nieprzyjemny, co często jest oznaka zakwaszenia organizmu, dużą ilość toksyn lub niewydolność któregoś z organów. Często wątroby lub nerek. Oczywiście nasz pot przyjmuje tez zapach pokarmu, który spożywamy lub alkoholu. W dużej części pozbywamy się go przez skórę.

Niewłaściwa dieta i trudne warunki zewnętrze często negatywnie wpływają na nasza skórę, a w szczególności dłonie. Staja się suche i popękane, a nawet zaczynają krwawić. Prostą metoda jest zabieg parafinowy na dłonie, dzięki któremu już po kilku zabiegach jakość skóry znacznie się poprawia. Stają się bardziej miękkie, delikatne i odporne na warunki zewnętrzne.

Podobne właściwości ma nabiał mleko, serwatka i kefir. Dodatkowo można przeprowadzić odchudzanie z kefirem, które w ciągu kilku tygodni może znacznie zmniejszyć wagę ciała. Jego działanie polega na poprawie przemiany materii dzięki poprawie trawienia. Kefir posiada bakterie, które przyśpieszają trawienie i sprawiają, że staje się ono skuteczniejsze. Jednocześnie usuwa złogi i uniemożliwia tworzenie się nowych. Co pozytywnie wpływa na kondycje naszego organizmu.

http://www.panprezent.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMisz masz o wszystkim
Następny artykułZdrowe odżywianie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here