Porozmawiaj z lekarzem. Jeśli próbowałeś konsekwentnie diety i ćwiczeń i nie miałeś zbyt wielu szczęścia, porozmawiaj ze swoim lekarzem. Mogą wystąpić inne problemy zdrowotne, które utrudniają Ci utratę wagi. Zapoznaj się z wszelkimi warunkami, które możesz mieć i uzyskać porad ekspertów dostosowanych do konkretnej sytuacji.

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub ważnym schematem odchudzania należy również udać się do lekarza. Warunki zdrowotne mogą sprawić, że dieta i ćwiczenia będą niebezpieczne dla zdrowia, więc warto skonsultować się z lekarzem i upewnić się, że Twój plan jest bezpieczny dla Twojego ciała.

Uzyskać drugą opinię, jeśli nie zgadzasz się z lub nie rozumiesz tego, co lekarz ci ​​powiedział. Medycyna to sztuka bardziej niż nauka, a niektórzy lekarze nie są bardzo pozytywni na nietradycyjne typy ciała lub na obecnym badaniu. Znajdź kogoś, kto rozumie ciało i chce pomóc Ci w dążeniu do celu w bezpieczny i pozytywny sposób.

Bilansuj hormony. Zwłaszcza, jeśli jesteś kobietą, twoje hormony mogą mieć ogromny wpływ na twoją wagę. Wszystko od podstawowych miesięcznych huśtawek cyklu menstruacyjnego na problemy z tarczycą może powodować coraz większe obciążenie ciała. Jeśli zauważyłeś, że Twój wzrost masy ciała osiąga szczyt w okresie lub w innym miesiącu, powinieneś porozmawiać ze swoim lekarzem.
Niestety poziom hormonów nie jest czymś, co można sprawdzić w domu. Musisz zostać oceniony przez lekarza. Nie ufaj internetowej liście objawów i po prostu prawidłowo zbadaj.

ACUTEMIND

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here