Domy Naramowice – idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny!

Domy naramowice położone są w malowniczej okolicy w bliskości natury. To nowocześnie wybudowane domy oraz mieszkania, które zachwycają unikatową zewnętrzną elewacją wykonaną z mineralnej płytki klinkierowej. Powstały zgodnie z ekologicznymi rozwiązaniami i spełnienie odnajdują tutaj wszystkie młode, jak i stare małżeństwa oraz rodziny. Całe osiedle powstało z najlepszych materiałów budowlanych, które gwarantują mu stabilność oraz długoterminową użyteczność.

Domy i mieszkania mieszczą się na osiedlu Nove Oleandry, które od niedawna jest użytkowane przez mieszkańców. Zachwyca bliskością natury, funkcjonalną i stale rozbudowywaną infrastrukturą oraz komunikacją miejską. Nove Oleandry to bajeczne miejsce, w którym każdy odnajdzie spokój i poczuje się, jak nowonarodzony. Nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek zagrożeniu dla dzieci. Całe osiedle jest monitorowane i bezpiecznie urządzone, dzięki temu pozwala na swobodną zabawę oraz rekreację.

Zalety zamieszkania na osiedlu Nove Oleandry

Osiedle Nove Oleandry powstało specjalnie dla osób takich, jak Ty! Spokój oraz bezpieczeństwo odnaleźli już tu liczni mieszkańcy. Cieszą się oni swobodą, funkcjonalnością oraz miejskim stylem życia połączonym z naturą.

Domy naramowice – wypoczynek

Domy naramowice to gwarancja dostępu do świeżego powietrza i bliskości natury. W pobliżu osiedla położony jest Rezerwat Żurawiniec, Góra Morasko, wybrzeże Warty, leśniczówka oraz liczne stawy rybne. Dodatkowo znajduje się tu również Nadwarciański Szlak Rowerowy, umożliwiający mieszkańcom ciekawe podróże rowerowe i nie tylko. Nic dziwnego zatem, że osiedle Nove Oleandry jest bardzo zachwalane i pożądane. Wszystkie osoby mieszkające w jego zasięgu mogą czerpać korzyści z bliskości natury oraz mile spędzać wolny czas w bajecznej okolicy. Dzieci na pewno odnajdą tutaj zajęcie dla siebie – jazda rowerem, rolki, boiska do gry w piłkę nożną, siatkową oraz place zabaw to tylko nieliczne atrakcje. Osiedle Nove Oleandry daje Ci i Twojej rodzinie możliwość urządzania codziennych spacerów oraz pikników.

Domy naramowice – idealna lokalizacja

Domy naramowice położone są blisko centrum. Takie rozwiązanie umożliwia Tobie i Twoim dzieciom każdego dnia doskonale spędzać wolny czas. Dzięki bliskości sklepów oraz restauracji zawsze znajdziesz czas na spontaniczne spotkania z przyjaciółmi lub wyjście na zakupy. Razem ze swoją rodziną będziesz mógł skorzystać z placówek takich jak teatr i kino. Dodatkową zaletą osiedla Nove Oleandry jest łatwy dostęp do infrastruktury i sieci komunikacji miejskiej – przystanki autobusowe, trasa Poznańskiego Szybkiego Tramwaju, a także do planowanej ulicy Nowej Naramowickiej.

Osiedle pozwoli Tobie przestać się martwić o bezpieczeństwo swoich dzieci. Bliskość żłobków, przedszkoli, szkół, a nawet kampusu uniwersyteckiego umożliwi samodzielne dotarcie Twoich pociech do placówek. Oprócz tego na osiedlu Nove Oleandry znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze sklepy oraz piekarnie..  W szybkim czasie uzupełnisz swoją lodówkę i przygotujesz doskonały obiad! Ponad to będziesz mieć możliwość załatwienia najpotrzebniejszych spraw w błyskawicznym tempie – bliskość poczty,  urzędów, placówek bankowych. Skorzystasz również z całodobowej stacji paliw i sprawnie zatankujesz swoje auto. W razie choroby nie musisz dojeżdżać do lekarza, wystarczy ,że podejdziesz do blisko położonej przychodni, a po wyjściu z niej od razu trafisz do bogato wyposażonej apteki.

Nie zastanawiaj się dłużej tylko sprawdź całą ofertę domów naramowice na NoveOlendry i umów się na spotkanie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here