Drobne akcesoria skórzane dla modnego mężczyzny - na co powinieneś zwrócić uwagę

Skórzana galanteria dla mężczyzn i wszystkie produkty, które oferuje, to w dużym skrócie kwintesencja stylu i elegancji. Dlaczego? Ponieważ każdy dodatek wykonany z naturalnej skóry, to nie tylko estetyka wyrobu, ale także szereg zalet funkcjonalnych. Oczywiście prym wiodą większe dodatki, na przykład plecaki, skórzane torby na ramię, teczki, aktówki i nesesery. Pozostałe, dość niepozorne zyskują jednak coraz większą popularność. Dlaczego warto pomyśleć o ich kupnie?

Jako przykład niech posłuży etui na dokumenty. Jego cienka ścianka sprawia, że  płatności można dokonywać w formie zbliżeniowej. Małe gabaryty, to z kolei możliwość schowania dodatki do kieszeni. Elegancki wygląd i najwyższa jakość wykonania, to również ogromna zaleta. Pozostaje jednak pytanie, jacy mężczyźni powinno zastanowić się nad zakupem ochraniacza na karty…

Etui na dokumenty – w jakich sytuacjach stanowi idealne rozwiązanie?

Skórzany portfel męski, to oczywiście klasyka gatunku. Nie ma chyba mężczyzny, który choć raz w życiu się na niego nie zdecydował. Niestety, wypchany po same brzegi nie prezentuje się zbyt elegancko. Do tego noszony w kieszeni, bardzo się odznacza. Kiedy drobne przedmioty przestają się w nim mieścić, warto pomyśleć nad zakupem skórzanego etui na karty.

Etui na dokumenty

Wielu producentów skórzanej galanterii oferuje dziś stylowe etui na dokumenty. Dodatek w wielkości dostosowany jest do rozmiarów typowych dokumentów, a więc dowodu osobistego, karty płatniczej, prawa jazdy czy legitymacji studenckiej.
I chociaż na pierwszy rzut wydaje się, że jest tak drobny, że nie pomieści wszystkich dokumentów, w praktyce okazuje się to możliwe. Poza tym, życie pokazuje, że wyłącznie część trzymanych w portfelu przedmiotów jest nam naprawdę potrzebna. Zanim więc podzielimy jego zawartość na tą, która ma pozostać w portmonetce i na tą, która ma być umieszczona w etui – zróbmy generalne porządki.

Skórzane etui na karty, to świetne rozwiązanie, gdy szukamy dodatkowego miejsca. To również idealna opcja, gdy nie posługujemy się gotówką. W dzisiejszej dobie jest coraz więcej takich osób. Za zakupy płacą szybko i wygodnie – kartą albo nawet telefonem. W ich przypadku noszenie dodatku w postaci portfela jest zupełnie zbędne. Karty i dokumenty trzeba jednak gdzieś schować. A etui jest do tego idealne.

Poręczną oprawką na dokumenty można posługiwać się też w sporadycznych sytuacjach, na przykład w trakcie urlopu. Nie dość, że naturalna skóra, to materiał odporny na zabrudzenia, to jeszcze nie blaknie i nie niszczy pod wpływem wilgoci. Ponadto, etui na karty jest na tyle dyskretne, że nie rzuca się w oczy. Mieści się też w szortach i krótkich spodenkach. Bez problemu można włożyć je nerek i saszetek, które w podróży są dość często używane.

Skórzane wizytowniki – elegancki dodatek dla biznesmena

Etui na dokumenty nie wyczerpuje oczywiście listy drobnych akcesoriów skórzanych dla mężczyzn. Galanteria męska oferuje o wiele więcej ciekawych propozycji! A wizytownik jest jedną z nich.
Skórzane wizytowniki

Zapracowany mężczyzna, który prowadzi działalność doskonale wie, jak ważne są wizytówki. Reklama dźwignią handlu, jak to mówią. I chociaż wielu przedsiębiorców swoje marketingowe posunięcia przeniosło dziś do Internetu, klasyczne rozwiązania w tej kwestii nadal są praktykowane. Wizytówki, na których widnieją podstawowe dane na temat firmy, to absolutna podstawa. Szczególnie, gdy chcemy być poważnie traktowani – zarówno przez ewentualnych współpracowników, jak i przez klientów. Jednak samo zamówienie eleganckich egzemplarzy wizytówek nie wystarczy. Wręczając je ludziom musimy robić to z klasą. Wyciągnięte z kieszeni nie zrobią dobrego wrażenia. I tu właśnie przydaje się skórzany wizytownik. Elegancki, szykowany i podkreślający naszą pozycję w branży.

Inna sytuacja, to ta w której sami kompletujemy wizytówki, najczęściej zresztą prowadząc właśnie firmę. Zbieramy dane na temat dostawców, najważniejszych kontrahentów itd. By z czasem nie zgubić zbieranych wizytówek, dobrze mieć dla nich osobne, dedykowane miejsce.

Etui na klucze dla perfekcjonistów uwielbiających porządek

Ostatnim, drobnym dodatkiem galanteryjnym jest etui na klucze. Tego rodzaju praktyczne akcesorium pomaga uporządkować klucze. Jego podstawową zaletą jest oczywiście ochrona pozostałych przedmiotów noszonych w torbie lub plecaku. Dzięki osłonce na klucze, chronimy smartfon przed zarysowaniem. Podobnie zresztą, jak ważne dokumenty czy portfel. Poza tym, etui to gwarancja tego, że klucze nie będą hałasować. Co ciekawe, niektóre modele etui na klucze posiadają specjalne haczyki, dzięki którym można utrzymać w nich porządek.

Szukasz akcesoriów skórzanych? Zajrzyj do sklepu www.supergalanteria.pl

Taki dodatek jest szczególnie polecany panom dość roztargnionym, którzy notorycznie gubią drobne przedmioty. Dzięki niemu zawsze wiemy, gdzie szukać kluczy. Trudniej też dodatek zgubić. Wykonany z naturalnej skóry o wiele szybciej rzuca się w oczy, niż pojedynczy kluczyk.

Drobne akcesoria skórzane, to świetny pomysł na prezent!

Opisane powyżej dodatki można oczywiście kupić sobie samemu. Nie zmienia to jednak faktu, że wskazane propozycje są też świetnym pomysłem na prezent.  Zastanawiając się zatem, co tym razem kupić ojcu, bratu czy przyjacielowi, postaw na skórzane akcesoria męskie. Solenizant na pewno będzie ci wdzięczny. Taki upominek ma klasę i ponadczasowy styl.

akcesoria skórzane

Pamiętajmy bowiem, że naturalna skóra, to najmocniejszy i najtrwalszy materiał na rynku. Produkty z niej wykonane są w stanie służyć właścicielowi długie lata. Obdarowując bliską osobę skórzanym dodatkiem pokazujemy, jak bardzo jest dla nas ważna. Skóra kojarzy się przecież z elegancją i szykiem. Wiadomym jest także, że produkty z niej wykonane są nieco droższe, niż materiałowe czy wykonane z tworzywa sztucznego. I nie chodzi oczywiście o pieniądze, ale o pamięć. Przyjęcie prezentu z najwyższej półki zawsze jest jednak miłe, dla niektórych wręcz zaskakujące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here