fotolia.com, 97125017 | Autor: Syda Productions

To chyba najpopularniejsze perfumy damskie dostępne na polskim rynku. Cechują się wyjątkowo zmysłowym zapachem, który podbił serca wielu kobiet. Po latach królowania w rankingach, Euphoria od Calvina Kleina stała się bestsellerem tej marki oraz swoistą legendą. Kto powinien ją wybrać? I na jakie okazje warto się nią spryskać?

Jak sama nazwa mówi, perfumy te mają wprawiać nas w stan euforii. Są elektryzujące, zmysłowe, seksowne. Chociaż wszystko zależy od gustu i preferencji, to nie ma wątpliwości, że jest to ten zapach, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Można go kochać albo nienawidzić, ale wśród ogółu zdecydowanie przeważa grono fanów. Calvin Klein – Euphoria stanowi najchętniej kupowane perfumy wśród kobiet w wieku od 30 do 45 lat. Jest mocny i kobiecy, kojarzy się z pewnością siebie. Jednak nie oznacza to, że nie mogą po niego sięgnąć nastolatki. Wręcz przeciwnie – wiek nie jest tutaj najważniejszym wyznacznikiem. Znaczenie ma bardziej poziom wyrafinowania naszego gustu i zmysłów. Jeżeli mamy doświadczenie w kupowaniu perfum, z pewnością docenimy mocne nuty Euphorii.

Drugą kwestią jest nasz styl. Na jakie okazje warto go zastosować? To zależy od trybu życia, jednak najlepiej sprawdzi się na wieczorowe wyjścia, przyjęcia oraz kolacje. Wiele osób używa go również przy spontanicznych wypadach na miasto. I słusznie – jeżeli na co dzień ubieramy się elegancko, możemy stosować ten zapach niezależnie od okazji i pory dnia. Pasuje zarówno do dobrze skrojonych kostiumów, dżinsów, jak i zwiewnych sukienek. Ze względu na to, że przeważają w nim nuty orientalne, jest to produkt dość uniwersalny. Mimo wszystko nie zaleca się go używać w bardzo upalne lato, ponieważ rozpylony na skórze, która jest poddana na działanie promieni słonecznych, może stawać się zbyt mocny i drażniący. Jest to spowodowane intensywną nutą orchidei, dominującą w tej kompozycji.

Euphoria – perfumy dla osób, które chcą podkreślić swoją siłę i zmysłowość

Z pewnością nie będzie to opcja dla kobiet poszukujących czegoś lekkiego. Ten zapach jest zdecydowany i mocny, dlatego kojarzy się go bardziej z perfumami wieczorowymi, a nie stosowanymi na co dzień. Pasuje osobom eleganckim, pewnym siebie, szukającym czegoś, co kojarzy się z siłą, chcącym podkreślić swoje atuty i styl. To orientalny produkt, który pokochały miliony Polek. Świadczą o tym wyniki sprzedaży. Warto wiedzieć również, że jest bardzo trwały, ponieważ utrzymuje się na skórze nawet przez 9 godzin.

Jeżeli nie jesteś pewna, czy to produkt dla Ciebie, poszukaj próbek w drogeriach, lub kup dobrej jakości perfumetkę (odpowiednik markowych perfum, o takim samym składzie, ale w niższej cenie i o małej pojemności). Warto przetestować ten zapach na skórze i sprawdzić, czy wpisuje się w Twój gust. Nie kieruj się wyłącznie aromatem wydobywającym się z nakrętki lub testera w drogerii – zawsze lepiej jest upewnić się, jak perfum komponuje się z naszym naturalnym zapachem i czy faktycznie chcemy pozostać z nim na kilka kolejnych godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here