Faktoring całkowicie online dla Twojej firmy

Faktoring dla firm od lat nieustannie zyskuje na popularności. Zwłaszcza teraz, kiedy wielu przedsiębiorców potrzebuje wsparcia przy utrzymaniu płynności finansowej, zaczęli oni doceniać tę usługę. Dzieje się tak m.in. dlatego, że o wiele łatwiej jest uzyskać faktoring niż kredyt czy pożyczkę w banku. Wymagane jest też dużo mniej formalności, a także można uzyskać finansowanie całkowicie online np. dzięki ofercie PragmaGO®.

Polski fintech z historią

PragmaGO® to fintech, który działa na polskim rynku od ponad 20 lat. W tym okresie firma nieustannie inwestowała w rozwój kompetencji swoich pracowników, a także stosowanych technologii. Usługi, które jeszcze kilka lat temu oferowane były wyłącznie drogą „tradycyjną”, teraz dostępne są całkowicie online. Aby złożyć wniosek o finansowanie, nie musisz dłużej stać w kolejkach – wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu i 5 minut na wprowadzenie danych! Automatyzacja oszczędza czas klientów, jak również pracowników, którzy szybciej mogą weryfikować otrzymane zgłoszenia.

Oferta dla każdego

PragmaGO® kieruje swoje usługi do małych i średnich przedsiębiorstw niezależnie od tego, w jakiej branży działają oraz tego, jak długo funkcjonują na rynku. W ofercie znajdziemy trzy podstawowe usługi – faktoring, finansowanie pojedynczych faktur oraz finansowanie zakupów. Co ciekawe, PragmaGO® oferuje także możliwość nawiązania współpracy, która również może przynieść ogromne korzyści dla Twojego biznesu.

Faktoring

Jeżeli Twoja firma wystawia faktury z odległymi terminami płatności, a jej funkcjonowanie opiera się w dużej mierze na współpracy ze stałymi odbiorami, faktoring będzie najlepszym rozwiązaniem. Wniosek wystarczy wypełnić i wysłać tylko jeden raz – po zaakceptowaniu umowy możesz się cieszyć stałym dostępem do gotówki. We wniosku wystarczy wprowadzić podstawowe dane na temat Twojej firmy i jej właściciela, dodać odbiorców i określić wysokość limitu, jaką jesteś zainteresowany. Faktury do finansowania możesz później wygodnie zgłaszać za pośrednictwem Strefy Klienta. Cały proces jest wyjątkowo intuicyjny.

Poznaj także różnice między faktoringiem a kredytem – https://pragmago.pl/porada/faktoring-a-kredyt-poznaj-roznice/

Finansowanie pojedynczych faktur

Nie możesz lub nie masz potrzeby wiązania się stałą umową, bo np. współpracujesz cały czas z różnymi kontrahentami? Finansowanie faktur to usługa dla Ciebie i Twojej firmy – finansujesz wtedy, kiedy potrzebujesz. Jednorazowo za pośrednictwem PragmaGO® możesz sprzedać fakturę nawet na kwotę 250 tys. zł. Płatność za fakturę trafi na Twoje konto zaledwie w 2 godziny po potwierdzeniu jej przez odbiorcę!

Finansowanie zakupów

Nie masz gotówki, a może sklep, w którym planujesz kupić sprzęt lub usługę, nie oferuje zakupów na raty? Zamów tam, gdzie potrzebujesz, a płatność odrocz o 30 dni lub rozłóż na raty z PragmaGO®. Jednorazowo możesz sfinansować fakturę kosztową nawet do 100 tys. zł. Wystarczy, że wypełnisz wniosek i załączysz dokument potwierdzający zakup. Po akceptacji wniosku PragmaGO® zapłaci za Twoje zakupy przelewem ekspresowym.

Sam proces składania wniosku zarówno w przypadku finansowania faktur, jak i zakupów trwa maksymalnie 5 minut. Wystarczy wprowadzić fakturę lub w przypadku finansowania zakupów dokument potwierdzający zamówienie i wprowadzić podstawowe dane, które dzięki zastosowanej technologii częściowo uzupełnią się automatycznie na podstawie przesłanego pliku.

Współpraca

Prowadzisz sklep internetowy i tracisz klientów, ponieważ nie są w stanie zapłacić za zakupy? Współpracując z PragmaGO®, możesz im zaoferować odroczenie płatności. A może prowadzisz firmę logistyczną i chciałbyś zaoferować skonto? To także jest możliwe! Wejdź na stronę pragmago.pl i dowiedz się więcej o naszych usługach oraz ofercie współpracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here