Farby dekoracyjne, specjalistyczne i impregnaty Primacol

Primacol to jedna z marek firmy Unicell, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości chemii budowlanej. W asortymencie przedsiębiorstwa można znaleźć m.in. farby, tynki dekoracyjne, impregnaty oraz wiele innych. Siedziba mieści się na Podlasiu i obecnie zatrudnia około 200 osób. Jednym z celów przedsiębiorstwa jest stałe doskonalenie produktów, realizowane przez dział badawczo-rozwojowy. Dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju farby i impregnaty. Czym się wyróżniają i co warto o nich wiedzieć?

Wydajne farby Primacol

W asortymencie podlaskiej marki można znaleźć m.in. wysokiej klasy farby, dostępne we wszystkich najpopularniejszych kolorach. Można je wykorzystywać na różnych podłożach, dzięki czemu charakteryzują się uniwersalnością i wszechstronnym zastosowaniem.

  • Niezwykle popularne farby betonowe są przeznaczone zarówno do ścian, jak i sufitów. Produkty tego typu są wykorzystywane do dekoracji i zapewniają atrakcyjny wygląd betonowej ściany z ubytkami i wżerami. Farby są przeznaczone na podłoże betonowo-wapienne i betonowe, a także, po uprzednim przygotowaniu, na płyty kartonowo-gipsowe. Do farby jest dołączony specjalny grunt, którego głównym zadaniem jest odizolowanie powierzchni gipsowej od farby.
  • Farby magnetyczno-tablicowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno w biurze, restauracji, a także w pokoju dziecięcym. Po ścianie pomalowanej farbą tego typu można bez obaw pisać kredą oraz przyczepiać magnesy. Kolejną zaletą farby magnetycznej jest łatwe czyszczenie. Wystarczy przetrzeć ją zwilżoną gąbką, aby usunąć wszystkie napisy i obrazki. Produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością, długą żywotnością i pełną odpornością na wodę. Farby magnetyczne Primacol można z powodzeniem stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Są przeznaczone do takich powierzchni jak płyty kartonowo-gipsowe, drewno, materiały drewnopochodne, tynki cementowe, cementowo-wapienne, metal oraz gips.
  • W asortymencie marki Primacol dostępne są także odporne na zmywanie powłoki dekoracyjne. Produkty tego typu można stosować m.in. do dekorowania styropianu, elementów drewnianych i innych. Najpopularniejsze wykończenia to srebro, miedź i złoto.
  • Farby dekoracyjne Primacol charakteryzują się wysoką wydajnością i dobrym kryciem. Ponadto, są dostępne m.in. w jaskrawych kolorach, dzięki którym można stworzyć niezwykle ciekawą i oryginalną aranżację wnętrza.

impregnaty i środki czyszczące

Niezawodne impregnaty i środki czyszczące

Podstawowym zadaniem impregnatów jest ochrona powierzchni nie tylko przed wilgocią, ale również przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W asortymencie marki Primacol https://budujmy.eu/firm-pol-1351169049-Unicell-Poland.html można znaleźć szeroki wybór wysokiej klasy preparatów, które skutecznie zabezpieczają zaimplementowaną powierzchnię.

  • Przeciwogniowe preparaty do drewna, jak sama nazwa wskazuje, są wykorzystywane do zabezpieczenia drewna przed niszczycielskim działaniem ognia. Ponadto, produkty tego typu skutecznie zabezpieczają przed grzybami, szkodnikami i pleśnią. Co więcej, są niezwykle łatwe w aplikacji, dzięki czemu mogą je z powodzeniem wykorzystywać zarówno profesjonaliści, jak i mniej doświadczone osoby.
  • Impregnaty Primacol przeznaczone do kostki brukowej zabezpieczają m.in. przed działaniem wody oraz promieniowaniem UV. Ponadto, wzmacniają podłoże, co pozwala na dłużej zachować naturalny kolor. Produkty tego typu można również wykorzystywać do starobruku i innych materiałów.

Firma Unicell ma wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jej produkty cieszą się niesłabnącą popularnością i są wysoko oceniane przez profesjonalistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here