Firma MEGA-TECH producentem Programów do Faktur

Proces wystawiania faktur nie musi być długi i zajmować wielu godzin pracy. Wystarczy tylko, żeby przedsiębiorstwo zaopatrzyło się w przydatny do tego program. Dziś przedstawić chcemy firmę MEGA-TECH, która już od ponad 11 lat zajmuje się dostarczaniem potrzebnych i w pełni funkcjonalnych rozwiązań.

Firma, która dba o przedsiębiorców

MEGA-TECH to firma założona w 2008. Od tego czasu stale opracowuje nowe rozwiązania, które uproszczają pracę przedsiębiorcom. Efektem jej działalności jest opracowanie aż 5 programów do wystawiania potrzebnych w firmie dokumentów. Pierwsze dwa programy „Rachunek Small Business” i „Rachunek Small Business Handel” były dedykowane przedsiębiorcom, którzy chcieli wystawiać rachunki oraz zarządzać magazynem. Na przestrzeni kilku lat zaszło jednak wiele zmian prawnych w przepisach regulujących fakturowanie, dlatego też firma zdecydowała się na zastąpienie znanych programów do rachunków na zupełnie nowe programy do faktur. W ten sposób powstały programy dla małych i średnich firm „Faktura Small Business” i „Faktura Small Business Handel”. W ofercie firmy znajduje się również program do wystawiania faktur dla rolnika ryczałtowego (RR) czyli „Faktura RR Small Business”. Przedstawmy po krótce każdy z nich.

Prosty program do fakturowania – „Faktura Small Business”

„Faktura Small Business” to program do fakturowania wyposażony w podstawowe funkcjonalności. Program pozwala wystawiać faktury VAT, bez VAT, korekty, proformy, paragony fiskalne itp. Jest on stale aktualizowany z uwagi na zachodzące zmiany prawne jak i sugestie użytkowników. Ostatnio wprowadzona duża zmianą, która mogli zobaczyć korzystający było rozszerzenie możliwości programu o generowanie pliku JPK. Z tym programem przedsiębiorca szybko wystawi potrzebne dokumenty w różnych walutach i językach oraz prześle je e-mailem do klientów. Program do faktur FSB pozwala również automatycznie pobierać dane kontrahenta na podstawie numeru NIP firmy. Oprogramowanie jest dedykowane czynnym jak i zwolnionym z VAT. To narzędzie oferujące wiele przydatnych opcji.

Program do wystawiania faktur z magazynem – „Faktura Small Business Handel”

„Faktura Small Business Handel” to program magazynowy oraz fakturowy. Takie połączenie zostało uzyskane dzięki funkcjom znanym z programu „Faktura Small Business” rozszerzonym o moduł magazynowy. Program pozwala wystawiać podstawowe rodzaje faktur w tym takie jak: faktura VAT marża, uproszczona, końcowa, eksportowa, WDT i inne. Użytkownik może szybko wygenerować JPK i przygotować inne przydatne dokumenty np. magazynowe (PW, PZ, WZ, RW i MM). Ciekawą opcją jest możliwość pracy na wielu stanowiskach jednocześnie bez duplikacji informacji wprowadzanych do programu. Ten program to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorcy, który chce szybko fakturować oraz kontrolować stany magazynowe. Program umożliwia również tworzenie kompletów towarów. W tej sytuacji z magazynu pobierane są pojedyncze pozycje wchodzące w skład kompletu. Na fakturze widoczna jest tylko jedna pozycja – komplet. To wygodna opcja często wykorzystywana przez przedsiębiorstwa.

Program do faktur RR – „Faktura RR Small Business”

Program do faktur rr została opracowany z myślą o czynnych podatnikach VAT, którzy nabywają płody rolne od rolników ryczałtowych i ustawowo zobowiązani są do wystawiania im faktury RR. Program jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala wystawić przydatne dokumenty w kilka minut. Użytkownik może korzystać z wielu opcji personalizacji i przyśpieszających fakturowanie. Korzystający bez trudu może zdefiniować własne formy płatności czy przygotować niezbędne rejestry. Ponad to nabywający produkty od kilku rolników ryczałtowych może prowadzić ich kartotekę, dzięki czemu przypisze np. właściwy numer konta do danego kontrahenta. Opcja ta pozwala w przyszłości bez trudu odnaleźć potrzebne produkty i klientów. Faktury można wysyłać e-mailem. To bardzo przydatne narzędzie do wystawiania dokumentów.

Przedstawione oprogramowania są doceniane przez użytkowników za funkcje, w które zostały wyposażone. W obecnych czasach bardzo ważna jest szybkość i terminowość obsługi kontrahenta. Dodatkowo trzeba być zgodnym z obowiązującymi regulacjami. To wszystko sprawia, że programy do fakturowania od MEGA-TECH sprawdzają się w praktyce i dobrze się z nich korzysta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here