Ile kosztuje druga pożyczka w VIVUS

Nagłe wydatki lub dziura w domowym budżecie mogą pojawić się w każdej rodzinie. Wtedy często dobrym rozwiązaniem okazuje się szybka pożyczka. Sprawdzamy, ile kosztuje w firmie VIVUS.

Marka VIVUS jest doskonale znana Polakom chociażby z licznych kampanii reklamowych w TV i online. Firma jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, a od 2012 roku udziela pożyczek przez internet. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda zaciągnięcie drugiej pożyczki w VIVUS i ile będzie nas to kosztowało. Zanim jednak do tego dojdziemy, warto zwrócić uwagę na bardzo istotną kwestię.

Dlaczego warto stawiać na zaufanego pożyczkodawcę?

Rynek pożyczkowy jest bogaty w oferty różnych firm pożyczkowych. Dzięki temu klient ma duży wybór i może znaleźć pożyczkę dopasowaną do swoich potrzeb i do swoich możliwości finansowych, jeśli chodzi o spłatę. Oczywiście każdy pożyczkodawca ustala własne warunki pożyczania pieniędzy w ramach wyznaczonych przez przepisy prawa. Obok kosztów i innych warunków w pożyczaniu pieniędzy ważne jest także to, u kogo zaciągamy dług. Warto wnioskować o pożyczki przede wszystkim u wiarygodnych, znanych pożyczkodawców, jak właśnie marka VIVUS.

– Wybierając pożyczkodawcę, który jest legalnie działającą firmą, ma dobre opinie i jest wiarygodny, mamy pewność, że nasze dane wrażliwe pozostają w bezpiecznych rękach. Nie trzeba się bać, że ktoś będzie handlował informacjami na nasz temat bez naszej zgody – zwraca uwagę ekspert marki VIVUS. – Zaufany pożyczkodawca zapewni także bezpieczną obsługę na wysokim poziomie i to również przez internet. Poza tym to gwarancja, że zawierana umowa pożyczkowa jest zgodna z prawem.

Ile można pożyczyć pieniędzy?

VIVUS należy bez wątpienia to najpopularniejszych marek pożyczkowych na rynku. Po zaciągnięciu pierwszej pożyczki i jej spłaceniu wiele osób wraca do tej firmy pożyczkowej, żeby ponownie skorzystać z oferty. Warto zatem przyjrzeć się warunkom drugiej pożyczki w VIVUS. Zacznijmy od tego, ile pieniędzy można maksymalnie pożyczyć w tej firmie pożyczkowej.

Pierwsza pożyczka ma formę promocyjną i ma RRSO 0%. Ta oferta ma jednak ograniczenia. Mogą z niej skorzystać tylko nowi klienci VIVUS, a drugie ograniczenie dotyczy maksymalnej wysokości pożyczki. W przypadku pierwszej pożyczki to 3000 zł pożyczane na 61 dni. Dla lojalnych klientów, a więc dla tych, którzy wracają i chcą skorzystać z drugiej oraz kolejnej pożyczki VIVUS przygotował jednak wyższe sumy. Gdy zdecydujemy się zaciągnąć drugą pożyczkę u tego pożyczkodawcy, możemy otrzymać nawet 7500 zł na 30 dni.

Pożyczka dla stałych klientów w VIVUS – ile kosztuje?

Aby pożyczyć pieniądze w firmie pożyczkowej VIVUS, podobnie jak w innych firmach, trzeba spełnić określone warunki. Przede wszystkim trzeba mieć odpowiednią zdolność kredytową i nie figurować w rejestrach dłużników. Do tego pożyczkobiorca musi być pełnoletni, mieć aktywny numer telefonu komórkowego i posiadać adres e-mail, a także konto w banku. To wszystko jest weryfikowane przy pierwszej pożyczce. W przypadku drugiej wystarczy zalogować się do Panelu Klienta, żeby skorzystać z oferty.

Ile kosztuje druga pożyczka w VIVUS? To zależy przede wszystkim od wysokości pożyczanej kwoty. Przy weryfikacji kosztów najlepiej zwrócić uwagę na całkowitą kwotę do zapłaty. Wszystko informacje znajdziemy łatwo na głównej stronie internetowej marki VIVUS. Wystarczy w kalkulatorze wybrać kwotę, jaką chcemy pożyczyć, a narzędzie błyskawicznie wyliczy wszystkie koszty.

Jak pożyczać pieniądze rozsądnie?

Pożyczanie pieniędzy od takiego pożyczkodawcy, jak VIVUS, jest bezpieczne. Jednak bez względu na to, jaką kwotę chcemy pożyczyć, warto zadłużać się rozsądnie. Co prawda zaufany pożyczkodawca zadba o bezpieczeństwo naszych danych i całego procesu pożyczkowego, ale nie wyręczy nas w zdrowym rozsądku. Przed zaciągnięciem pożyczki należy każdorazowo zastanowić się, czy rzeczywiście będziemy w stanie spłacić zobowiązanie w terminie. Warto także się zastanowić, czy rzeczywiście musimy się zadłużać. Być może planowany wydatek można przesunąć w czasie i samemu zgromadzić odpowiednie środki. Należy także zastanowić się, jaką naprawdę kwotę potrzebujemy i tylko taką pożyczyć.

Dlaczego pożyczka przez internet?

Oferta opisywanej w tym artykule marki VIVUS jest dostępna online. To dobry pretekst, żeby wyjaśnić, dlaczego pożyczanie pieniędzy online może być korzystne. Przede wszystkim zapewniamy sobie komfort, korzystając z pożyczek przez internet. Nie trzeba wychodzić z domu, żeby pożyczyć pieniądze. W ten sposób nie tracimy czasu na dojazd do placówki pożyczkodawcy i na stanie w kolejkach. Internet umożliwia złożenie wniosku wtedy, gdy mamy na to czas. Nie trzeba dostosowywać się do godzin pracy placówki. Do tego takie pożyczanie jest szybkie i bezpieczne, bo pożyczkodawcy coraz częściej korzystają z zaawansowanej technologii, która chroni cały proces pożyczkowy.

VIVUS jest firmą, która działa na polskim rynku pożyczkowym już od lat. Wielu Polaków korzysta z jej oferty, która obejmuje szybkie pożyczki krótkoterminowe. Dzięki takiej ofercie można błyskawicznie podreperować domowy budżet i sfinansować pilne, często niespodziewane wydatki.

Artykuł powstał przy współpracy marki VIVUS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here