Jak doładować konto w Orange innej osobie

Możliwość doładowania telefonu innej osobie to wielka zaleta posiadania taryfy na kartę. Jak to zrobić szybko i łatwo?

Czasem zdarzy się tak, że komuś bliskiemu zabraknie środków na koncie akurat wtedy, gdy nie ma możliwości doładowania. Może być tak, że osoba ta nie będzie miała dostępu do internetu, a w okolicy nie będzie żadnego sklepu lub innego punktu, w którym można kupić doładowanie. Można także uczynić z doładowania komuś konta prezent. Jak doładować innej osobie konto w Orange?

Jak doładować komuś konto Orange ze swojego telefonu?

Doładowanie konta komuś jest bardzo proste. Jest to bardzo przydatna funkcja w taryfie na kartę – czasem nawet może dosłownie uratować komuś życie. Jak doładować komuś konto?

Wystarczy wejść na stronę https://doladowania.orange.pl/ i podać numer telefonu osoby, której konto chce się doładować. Jednocześnie można doładować więcej niż tylko jedno konto – można więc doładować także swoje. Poza tym trzeba podać również adres e-mail, ale nie musi on należeć do osoby obdarowywanej. Na podany adres zostanie wysłane potwierdzenie realizacji transakcji.

Należy wybrać także kwotę doładowania. W Orange dostępne są następujące kwoty doładowań: 5, 10, 25, 30, 40, 50, 100 i 200 zł. Im wyższa kwota doładowania, tym dłużej takie doładowanie jest ważne.

Kolejny krok to wybór sposobu płatności – strona automatycznie przekieruje na stronę wybranego przez klienta banku. Następnie osoba doładowująca otrzymuje potwierdzenie realizacji transakcji na podany wcześniej adres e-mail. I gotowe – czyjeś konto zostało zasilone wybraną kwotą.

Więcej na temat tego jak doładować konto Orange innej osobie można przeczytać na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/jak-doladowac-komus-konto/.

Doładowanie – dodatkowe korzyści

Warto także wspomnieć o dodatkowych korzyściach, jakie niesie za sobą doładowanie konta online. Przykładem jest otrzymanie pakietu 5 GB za każde doładowanie za pośrednictwem strony doładowania.orange.pl. Jak widać – warto doładowywać sobie lub komuś konto przez stronę internetową.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here