Jak kupować na wyprzedażach?

Okres wyprzedaży to moment wyczekiwany przez wszystkie kobiety. Ubrania w sieciówkach są wtedy przecenione nawet o 90%. Wystarczy pobuszować między półkami, żeby wśród stosu ubrań wyszperać prawdziwe, markowe perełki. W czasie wyprzedaży ilość kobiet przypadających na metr kwadratowy sklepu drastycznie wzrasta. Nic zatem dziwnego, że mężczyźni wchodzący do galerii za swoimi żonami czy dziewczynami są zdziwieni i zastanawiają się co tu jest grane.
Okresowe wyprzedaże w sklepach są bardzo kuszące, jednak trzeba uważać, żeby w natłoku wrażeń nie natchnąć się na pseudo promocje. Niestety wiele przedsiębiorców chcąc zarobić na naiwności klientek znacząco podnosi ceny przed rozpoczęciem wyprzedaży po to, żeby w okresie przecen nadal na zarabiać na towarze.
Na sklepowe wyprzedaże najlepiej udać się tuż po ich rozpoczęciu, ponieważ już kilka dni po rozpoczęciu wyprzedaży najlepsze rzeczy są wybrane, a na sklepowych półkach zostaje mocno okrojona rozmiarówka (zazwyczaj zostają ubrania w rozmiarze XS, bo rozmiar ten nosi mały odsetek kobiet).
Jeśli upatrzyłaś jakiś przeceniony ciuch w sklepie online to radzimy od razu go zamówić, bo w sklepie stacjonarnym może już być niedostępny. Kiedyś moja przyjaciółka upatrzyła online bluzkę, była w wielu kolorach, a jak pojechała kupić ją w sklepie to okazało się, że nie ma w nim ani jednej sztuki. Nic zatem dziwnego, że przyjaciółka czuła się oszukana i zastanawiała się co tu jest grane. Niestety wyprzedaże w sklepach online nijak się mają do stanu magazynowego w sklepach stacjonarnych.

http://www.yoggi.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here