Pierwsze miesiące w związku zwykle są bardzo udane. Para bardzo lubi spędzać ze sobą czas, obydwie strony starają się o sobie jak najwięcej dowiedzieć, chętnie wyrządzają sobie drobne przysługi, zawsze starają się sprawiać sobie nawzajem przyjemność. Gdy jesteśmy naprawdę zakochani bardzo chętnie chwalimy się swoją drugą połówką. Zabieramy więc partnera czy partnerkę do swoich znajomych, poznajemy z rodziną.

Pary o niewielkim stażu chętnie uprawiają sport, często wyjeżdżają, lubią się bawić w klubach, nie szczędzą sobie czułości. Później, niestety często nawet nie wiadomo kiedy powoli zaczyna się psuć w związku. Jedni obwiniają za to rutynę, inni brak czasu. Niestety większość z nas ma to do siebie, że dobre rzeczy szybko nam powszednieją, przyzwyczajamy się do nich. Tak samo jest w związkach. Szybko przestajemy doceniać partnera, mniej się staramy bo uważamy, że mamy go już na zawsze. Tym co dzieli ludzi często jest odległość. Rozwinięcie tematu kryzys w związku znajduje się pod linkiem: https://www.topportalrandkowy.pl/wskazowki/kryzys-w-zwiazku/

Związki na odległość w tym praca jednego z partnerów w oddaleniu nie służą budowaniu bliskości. Warto więc zastanowić się co dla nas jest ważne. Wiele osób wpada w pułapkę chęci pozyskania pieniędzy, zgadza się na pobyt zarobkowy partnera za granicą a potem cierpi, gdy okazuje się, że związek rozpadł się i na nic nam są wtedy największe pieniądze. Swojemu partnerowi zawsze trzeba poświęcać czas i zainteresowanie. Trzeba żyć wspólnymi sprawami oraz wzajemnie się szanować. W związku najtrudniejszy jest kompromis. Wiadomo, że dwie strony są różne i często trzeba ustąpić po to by druga strona mogła czerpać z czegoś przyjemność.

CINNABON

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here