Jak ozdobić dom na święta?

0
1317

Święta to wyjątkowy czas, dlatego też często decydujemy się na nietypowe ozdoby, dzięki którym klimat zostanie dodatkowo podkreślony i wyeksponowany. Niespotykany klimat oraz panująca aura sprzyjają przyjemnej atmosferze, której na próżno szukać podczas innych pór roku. Jeśli zastanawiasz się jak udekorować swój dom w tym roku – zapraszamy do krótkiego przeglądu najnowszych trendów świątecznych.

Najważniejsze dekoracje

Święta to okres najmocniej kojarzony z przyjemnymi zapachami i wyjątkowymi kolorami. Nie sposób ich sobie wyobrazić bez niekwestionowanej królowej zimowych aranżacji – choinki. Wybór sztucznej ma same zalety: nie brudzi pomieszczeń, gubiąc igły oraz jest rozwiązaniem ekologicznym. Dostępnych jest wiele kształtów i rozmiarów do złudzenia przypominających prawdziwe drzewka. Zazwyczaj to efektowne, okazałe jodły lub inspirowane sosnami propozycje o rozłożystych gałęziach. Sympatykom mniejszych dekoracji z pewnością do gustu przypadną nieduże choinki w worku, dostępne na https://www.bricomarche.pl/ lub oprószone sztucznym śniegiem.

Sposób na zachwycającą przestrzeń

Dzięki dekoracjom świątecznym jesteśmy w stanie diametralnie zmienić charakter wnętrza. Minimalistyczne i nowoczesne aranżacje stanowią genialny punkt wyjściowy do wykreowania bajkowych stylizacji, przywołujących klimat zbliżających się tradycyjnych obrzędów. Tym, co sprawia najwięcej radości, jest wieszanie strojnych łańcuchów i rozmaitych baniek, dzięki którym przestrzeń staje się bardziej przytulna. Bez względu na to, czy postanowimy zawiesić na drzewku bombki w jednym kolorze, czy postawić na wielobarwny miszmasz – z pewnością efekt będzie imponujący.

Tym, co odgrywa ogromną rolę w kreowaniu świątecznej rzeczywistości, są także świecące lampki choinkowe, których szeroki wybór znajdziesz na https://www.bricomarche.pl/. W nadchodzącym sezonie najmodniejsze są te jednokolorowe, dopasowane barwą do pozostałych elementów dekoracyjnych. Zachwyt z pewnością wzbudzą także lampki wielokolorowe, dzięki którym drzewko uatrakcyjni każde wnętrze, w którym je umieścimy.

Jednak świąteczne dekoracje to nie tylko to, co zostanie zaprezentowane na choince. To także rozmaite wiszące dekoracje, które można wyeksponować w oknach czy w okolicy lamp lub efektowne stroiki do położenia na stole, czy ozdobienia komody. W związku z celebrowaniem tego czasu powstało wiele akcesoriów tematycznych, takich jak obrusy w stylowe gwiazdki czy bieżniki z typowymi motywami. Jeśli szukasz świątecznych akcesoriów, które w roku 2019 będą królować wśród aranżacji – zapraszamy do zapoznania z asortymentem sklepu Bricomarché.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here