Jak uzyskać właściwy kształt paznokci

Jak wybrać odpowiedni dla siebie kształt paznokci?

Sezonowe trendy w branży modowej zmieniają się jak w kalejdoskopie. A wraz z nimi świat manicure. Popularność kolorów, wzorów i wzorów paznokci, które kiedyś były tak popularne, powoli zanika, a na ich miejsce pojawiają się nowe. Nie oznacza to jednak, że każdy trend jest odpowiedni dla każdego. My skupimy się dzisiaj na kształcie i funkcji paznokci, ponieważ jest to często najważniejszy aspekt stylizacji paznokci. Dlaczego? Ponieważ paznokcie mogą zmienić wygląd i charakter dłoni. Jakie kształty i cechy charakterystyczne możemy wyróżnić w paznokciach? Jak je osiągnąć? Nasz przewodnik pomoże Ci zidentyfikować odpowiednie kształty i cechy charakterystyczne paznokci.

Jak dopasować kształt paznokcia do naturalnej płytki paznokcia?

Odpowiednie ukształtowanie płytki paznokcia jest niezbędne, aby paznokcie hybrydowe wyglądały pięknie. Kształt paznokci powinien być uzależniony od kształtu i wyglądu palców i dłoni, a także od naszych preferencji. Jakimi zasadami powinnyśmy się kierować? Osoby o długich palcach i szczupłych dłoniach mogą sobie pozwolić na każdy kształt paznokci. Powinny one jednak zdecydować się na szersze i bardziej kanciaste wykończenia. Kobiety o krótszych palcach i mniejszych dłoniach powinny zdecydować się na kształty, które optycznie wydłużają płytkę. Te z węższymi wykończeniami.

Ważne: Ważny jest naturalny kształt płytki. Jeśli Twoje paznokcie są naturalnie długie, to opiłowywanie ich do węższego kształtu może być stratą.

Jakie są różne kształty i rozmiary paznokci?

Istnieje wiele stylów paznokci, ale nie wszystkie są odpowiednie do codziennego noszenia. Przyjrzyjmy się zatem bliżej najpopularniejszym wśród kobiet wyborom. Najbardziej preferowane i najbardziej lubiane są kwadratowe, owalne, migdałowe i spiczaste baleriny.

Jak uzyskać konkretny kształt paznokci?

Aby uzyskać pożądany kształt paznokci należy je prawidłowo opiłować. Te podstawowe zasady ułatwią Państwu pracę i uczynią ją bardziej efektywną.

  • Należy wybrać odpowiedni pilnik do pracy i odpowiednio dostosować stopień gradacji.
  • Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że ręce są suche.
  • Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że ręce są suche. Dłonie można oprzeć na blacie biurka lub stołu.
  • Aby uniknąć rozdwajania płytki paznokcia, pilnik należy stosować tylko w jednym kierunku.

Wskazówka na koniec

Jeśli masz krótkie lub szerokie palce, powinnaś rozważyć rodzaj lakieru do paznokci i sposób jego nakładania. Postaw na błyszczące, perłowe kolory. Nie muszą być one jasne, ponieważ istnieje trik, który sprawi, że nawet ciemne dłonie będą wyglądać szczupło. Na czym polega ta sztuczka? Po bokach należy pozostawić dwa niepomalowane paski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here