Chcesz przeprowadzić szybką i tanią metamorfozę swojego salonu? Masz wygodną sofę, a nie chcesz jej wymieniać? Zastanawiasz się, jak bez dużego wkładu finansowego ją odnowić lub ubogacić?
Doskonałym rozwiązaniem może być narzuta lub pokrowiec na meble.

Meble tapicerowane szybko się niszczą, pojawiają się na nich plamy, przetarcia lub zaciągnięcia, a dbanie o ich nienaganny wygląd nie należy do najłatwiejszych rzeczy.
Samodzielne czyszczenie nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty, a pranie chemiczne lub wymiana obicia to dodatkowy i niemały wydatek.

Tania i szybka metamorfoza

Każde wnętrze można upiększyć, stosując różne faktury i wzory tkanin. Warto więc obiektywnie spojrzeć na wnętrze, które chcemy odmienić i zastanowić się, co najlepiej będzie pasować do naszej wizji i przestrzeni.
Pokrowiec jest bardzo praktycznym i prostym rozwiązaniem, które nawet w przeciągu kilku minut, potrafi zupełnie odmienić mebel jak i całe wnętrze.

To dodatkowe okrycie zapewni nie tylko nowy wygląd wysłużonej kanapie, ale również uchroni nową sofę przed jej zabrudzeniem bądź zniszczeniem.
Pokrowiec okaże się szczególnie przydatny osobom, posiadającym meble tapicerowane w jasnej kolorystyce, które są nadzwyczaj podatne na wszechobecne ubrudzenia, plamy i brud.
Więc nawet jeśli pokrowiec zostanie przypadkowo zaplamiony nieznaną Ci substancją, możesz swobodnie go ściągnąć i wyprać, według zaleceń producenta tkaniny, z której został on wykonany.

Twoja kanapa zawsze będzie wyglądać nieskazitelnie

Największą zaletą pokrowców jest ich bardzo prosta wymiana – gdy znudzi Ci się dotychczasowy wzór i kolor a nawet krój, bez ogromnych kosztów wymienisz go na nowy!
Możesz zmieniać go tak często, jak tylko zechcesz.
Baw się kolorami i idealnie dostosuj go do panującego trendu wnętrzarskiego a nawet aktualnej pory roku. 

Zaskakujące, jak niewiele wystarczy, aby nadać swoim meblom tapicerowanym niepowtarzalnego charakteru i uchronić je przed przykrymi plamami i zniszczeniami. A wszystko to za sprawą tak łatwych, tanich i niepozornych dodatków jakimi są pokrowce i narzuty.

Artykuł przygotowany przez zespół www.mir-tex24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here