Jak wybrać rolety zaciemniające?

0
1574

Co to są żaluzje dzienne i nocne?

Rolety dzień i noc są wyjątkowe, ponieważ mają dwuwarstwowy materiał; jedna warstwa jest przezroczysta, a druga występuje w kolorze. Istotą użycia różnych tkanin jest umożliwienie łatwego użytkowania w dzień iw nocy. Przezroczysta warstwa jest uważana za „żaluzję dzienną”, a kolorowa jest używana jako „żaluzja nocna”. Można je jednak zmienić, aby uzyskać szereg rozwiązań oświetleniowych. Niezależnie od pogody możesz przesunąć rolety dzień i noc, aby uzyskać całkowitą, zerową lub częściową przezroczystość. Żaluzje dzienne i nocne są rewolucyjne, ponieważ są jedynym typem żaluzji, które mają przezroczyste i nieprzezroczyste poziome panele. Ta nowa technologia pozwala wszystkim właścicielom mieszkań znaleźć odpowiedni poziom prywatności i światła, który najbardziej im odpowiada.

Rolety dzienne i nocne również otrzymują nazwę „rolety zaciemniające” ze względu na ich działanie. Dwa oddzielne materiały przesuwają się obok siebie po skręcie sznurka. Te żaluzje są w pewnym sensie hybrydą normalnych żaluzji i żaluzji weneckich, wykorzystując to, co najlepsze z obu rodzajów i łącząc oba. Rolety materiałowe dzienne i nocne można całkowicie schować, wysunąć i przekręcić pod kątem do światła – to cecha zaczerpnięta z żaluzji weneckiej.

Rolety dzienne i nocne mają wiele zalet i funkcji. Obejmują one:

Izolację – dzięki dwóm warstwom żaluzje dzienne i nocne są idealnym sposobem na ocieplenie domu. Ich zdolność do zatrzymywania ciepła między dwiema warstwami pomaga obniżyć rachunki za energię, ponieważ mogą zatrzymać ciepło w zimie i odbić ciepło w lecie.

Cień – latem często jesteśmy wdzięczni za odrobinę cienia, szczególnie gdy byliśmy narażeni na upał przez cały dzień. Kiedy więc wracasz do domu i jesteś gotowy na odpoczynek i relaks z rodziną, dzięki roletom zaciemniającym możesz utrzymać chłód w domu i wyeliminować odblaski na telewizorze.

Atmosfera – Rolety zaciemniające ze sklepu Domondo dostępne są w różnych kolorach, w tym głębokiej czerwieni, fioletu i zieleni. Te kolory są nie tylko świąteczne, ale zapewniają świeży wygląd przez resztę roku. Również ich warstwowa budowa zapewni ciepłą, przytulną atmosferę w zimowe wieczory.

Idealna kontrola światła – zimą słońce jest zazwyczaj nisko i często na wysokości oczu. Rolety dzienne i nocne pozwalają na optymalną kontrolę światła i mogą poprawić codzienną rutynę. Ustaw kąt promieni słonecznych, aby uzyskać wystarczającą ilość światła słonecznego bez konieczności poruszania się po pomieszczeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here