Wakacje w Grecji, czy w Turcji? A może masz ochotę na podróż do najdalszych zakątków świata? Nic trudnego, o ile dobrze wybierzesz biuro podróży.

Starożytna architektura, południowe owoce i wino czekają na Ciebie w Grecji, na Sycylii, czy w Hiszpanii. Ale oczywiście nie tylko tam – biuro podróży Dreamtours zabierze Cię do dowolnego zakątka na Ziemi, dbając o jakość i komfort Twojego urlopu.

Wyspy Zielonego Przylądka, Tanzania, Kuba, Meksyk, czy USA – dla każdego z nas znajdzie się oferta najlepsza pod słońcem. W bogatej ofercie dreamtours.pl wyszukaliśmy także różne odmiany wycieczek, których główną i niezapomnianą atrakcją mogą okazać się wyprawy w głąb afrykańskiego lądu.

W wielu miejscach czekają na turystów piękne plaże, starożytne i egzotyczne zabytki, luksusowe pokoje hotelowe z niezapomnianym widokiem oraz wiele atrakcji o charakterze typowo sportowym.  Amatorzy oryginalnej kuchni i muzyki będą się świetnie bawić przy dźwiękach lokalnej muzyki, sącząc unikalne trunki. Ciekawą ofertę ma także Dreamtours dla wielbicieli wycieczek objazdowych – nikt nie będzie się nudził podziwiając zabytki architektury dowolnego zakątka świata.

Naszym zdaniem warto zadbać już teraz nie tylko o wypoczynek letni, ale i zimowy. Szaleństwo najlepszych stoków staje przed Tobą otworem, jeżeli przyjrzysz się ofercie dreamtours.pl, przygotowanej na każdą porę roku.

Hotel, termin i forma podróżowania – samolotem, samochodem lub autokarem można łatwo wybrać i zarezerwować na przejrzystej, intuicyjnej stronie dreamtours.pl, Ci, którzy nie mają ochoty tracić czasu na długie podróże i zamiast nich preferują szybkie korzystanie z miejscowych atrakcji –  wybiorą opcję przelotu samolotem. Miłośnicy niezapomnianych przygód na trasie, chętniej wyruszą w podróż samochodem lub wykupią wycieczkę, która łączy zwiedzanie atrakcyjnych zabytków ze sportem lub plażowym lenistwem. Jest także możliwość wyboru, z którego kraju udamy się na urlop – czy wygodniej będzie nam wystartować z Polski, czy od naszych zachodnich sąsiadów.

Również ceny, oferowane przez biuro podróży Dreamtours zachęcają do skorzystania z wakacyjnego luksusu. Przykładowo 9 dni w 4-gwiazdkowym hotelu na Mauritiusie można znaleźć już od 5 EU za osobę, a w koszt od razu wliczony jest transfer i all inclusive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here