Jak wysyłać tanio za granicę?

Zarówno rozwój rynku e-commerce, jak i coraz większa emigracja Polaków a także wzrost wymiany gospodarczej między krajami europejskimi i tym samym lepsza współpraca firm sprawiają, że zauważalne jest zwiększenie zainteresowania ofertami kurierów. Ci natomiast dość sprawnie dostosowują swoją ofertę do potrzeb klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, wdrażając nowoczesne technologie oraz opcje ułatwiające kontakt, śledzenie przesyłki czy też odbiór w punkcie. Pozwalają w taki sposób organizować swój dzień, by nie czekać na przyjazd przewoźnika z przesyłką.

Tani kurier do Niemiec

Niezmiennie od lat jednym z najpopularniejszych kierunków są Niemcy. Tani kurier dostarcza za zachodnią granicę listy  dokumentami, paczki oraz palety zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm. Dużą część tych przesyłek stanowią te wysyłane przez sklepy internetowej. Aktywna współpraca przemysłowa, rozwój przedsiębiorstw oraz to, że wielu Polaków pracuje i żyje w Niemczech na te trendy ma niebagatelny wpływ. Poza tym tanim kurierem jesteśmy w stanie niemalże każdą rzecz przewieźć prosto do odbiorcy. Kluczem oczywiście jest to, by nie pakować towarów zakazanych w transporcie, co wynika z przepisów międzynarodowych oraz wewnętrznej polityki danego przewoźnika. Poza tym trzeba pamiętać, że za bezpieczeństwo przesyłki w dużej mierze odpowiedzialny jest nadawca i dlatego wiele zależy od tego, jak pakujemy paczkę.  Kurier przesyłkę lub paletę odbierze od nas i zawiezie w wybrane miejsce Niemiec w jak najkrótszym czasie. Ze względu na dość bliską odległość może się ona znaleźć u odbiorcy w przedziale czasowym 48-72 godziny w zależności od wybrania konkretnych opcji. Drogę tę możemy śledzić w dedykowanym panelu. W ten sposób zostaniemy również poinformowani o tym, że odbiorca odebrał przesyłkę.

Jak zamówić kuriera do Anglii?

Równie popularnym kierunkiem jest Wielka Brytania. Tani kurier szybko i rzetelnie dostarcza na Wyspy koperty z dokumentami oraz mniejsze i większe przesyłki. Sama procedura zamówienia przewoźnika nie wymaga nawet wyjścia z domu. Wszystkich formalności dopełnimy, siedząc przy komputerze lub urządzeniu mobilnym i wpisując w dedykowane miejsca formularza podstawowe parametry paczki takie jak waga i wielkość oraz dane adresowe. To również miejsce, w którym określamy, czy przesyłka jest standardowa oraz wybieramy opcje dodatkowe z całej listy dostępnych możliwości. Na tej podstawie otrzymujemy oferty konkretnych przewoźników z cenami i przewidywalnym czasem dostarczenia. Po wybraniu najlepszej płacimy za usługę, drukujemy list przewozowy i czekamy na przyjazd kuriera, który odbierze od nas paczkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here