Jak znaleźć parking przed wylotem na wakacje lub w delegację?

Coraz więcej osób decyduje się na podróż samolotem. Jest to dobra alternatywa dla innych środków transportu. Przede wszystkim można dotrzeć w krótkim czasie w niemal każde miejsce. Jeszcze do niedawna największym problemem było dostanie się na lotnisko, gdyż taryfa za taksówkę jest bardzo wysoka. Na szczęście można skorzystać z parkingu, który znajduje się przy lotnisku, zatem dojechać własnym samochodem. Doskonałym wyborem jest strona https://parkujilec.pl/.

Minimum formalności – maksimum korzyści

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie parkingu blisko lotniska, a dodatkowo nie masz ochoty ponosić wysokich kosztów. Doskonałym wyborem jest oferta Parkuj i Leć, dzięki której zaparkujesz swój samochód bardzo blisko lotniska. Warto tutaj zwrócić uwagę, że z parkingu dojedziesz komfortowymi busami wprost na lotnisko, a taki transport trwa raptem kilka minut.

Jak skorzystać z oferty Parkuj i Leć?

Aby skorzystać z oferty Parkuj i Leć wystarczy tylko wejść na stronę internetową i wybrać lotnisko, z którego mamy lot. Następnie należy zaznaczyć termin. Tutaj trzeba wybrać datę „od do” i wcisnąć „szukaj”. Otrzymamy wyniki dla naszego zapytania. Jeżeli oferta nas satysfakcjonuje, wystarczy tylko wypełnić formularz, następnie dokonać płatności oraz wydrukować bilet. To naprawdę proste. Płatności są w pełni bezpieczne i odbywają się za pomocą szyfrowanego połączenia z bankiem. Można zapłacić zarówno za pomocą przelewu, jak i Bliku.

Bezpieczeństwo to podstawa

Zazwyczaj parkingi przy lotniskach kojarzyły się z horrendalnie wysokimi cenami. Na szczęście to już przeszłość. Ceny Parkuj i Leć są naprawdę niskie i korzystne. Dla stałych klientów oferowane są zniżki wynoszące nawet 50%. Transfer na lotnisko jest zawsze bezpłatny. Wraz z wydłużeniem czasu opłata za kolejną dobę jest coraz niższa. Oczywiście nie można także zapomnieć o bezpieczeństwie. Parking jest 24 godziny na dobę monitorowany, zatem w czasie wakacji czy delegacji nie musimy się martwić, że coś stanie się z naszym samochodem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here