fotolia.com, 170193383 | Autor: victoria_fox

Wesele jest okazją do zaprezentowania się w oryginalnych i eleganckich kreacjach. Nowa sukienka, przyciągające uwagę szpilki oraz niewielka torebka to jedne z najważniejszych elementów weselnego ubioru.

W gąszczu wielu różnych propozycji, które oferują nam sklepy internetowe mające w swoim asortymencie torebki na tę właśnie okazję, można się pogubić. Czym się więc kierować, by torebka na wesele stanowiła subtelny i dopasowany dodatek do całej stylizacji?

Przede wszystkim estetyka 

Oczywiście głównym kryterium doboru danej torebki są względy estetyczne, a mianowicie to, czy dany model jest dopasowany do zakupionej na tę okazję sukienki, jak również do butów oraz biżuterii. Należy pamiętać, że niezależnie od okazji, buty oraz torebka każdorazowo powinny w jakiś sposób ze sobą współgrać – może to być kolor, materiał, czy tez wykończenie detali, ponieważ czyni to cały strój znacznie bardziej estetycznym, przemyślanym oraz eleganckim.

Uważaj z kolorami!

materiał: merg.pl

Warto jednak zachować nieco większą ostrożność w przypadku rzucających się w oczy materiałów. Oznacza to, że w przypadku lakierowanych butów o intensywnych kolorach, warto jest dołączyć prostą, mniej rzucającą się w oczy torebkę, by uniknąć kiczu i zbyt dużej mnogości różnorodnych kolorów. Natomiast, gdy cały strój opiera się na barwach stonowanych, wówczas możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w postaci kolorowej, czy też kwiecistej torebki, która będzie doskonałym ożywieniem stylizacji, wprowadzającym jednocześnie nutę oryginalności i radości, co jest pożądane w przypadku okazji, jaką jest wesele.

Ponadczasowa kopertówka

Najczęściej wybieranymi modelami są kopertówki, które są rozwiązaniem niezwykle eleganckim. Nie posiadają paska, więc nie można ich założyć na ramię, jednak taka torebka trzymana w dłoni staje się elementem wzbogacającym całą weselną stylizację. Drugą opcją są komfortowe listonoszki, które stają się stylowym uzupełnieniem całości outfitu, a przy tym są bardzo wygodne, dzięki eleganckiemu i kobiecemu paskowi.

materiał: merg.pl

Są one bardzo uniwersalne, co oznacza, że sprawdzą się nie tylko podczas wesel, ale również w przypadku wieczornego spotkania z przyjaciółmi i nie tylko. Trzecią, równie popularną opcją jest niewielki, klasyczny kuferek, który sprawdzi się w przypadku konieczności zabrania ze sobą nieco większej torebki, niż klasyczna kopertówka. Torebki te wyposażone zostały w dwie sztywne, niewielkie rączki oraz w usztywnioną konstrukcję, dzięki czemu kuferek zachowuje swój pierwotny kształt. Będzie on świetnie pasował w przypadku klasycznych stylizacji, takich jak mała czarna i nie tylko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here