Jakie ramki na zdjęcia warto kupić

Zróbmy przegląd popularnych ramek pochodzących od największego producenta ram w Polsce — www.ramka.pl i dowiedzmy się, na które z nich warto zwrócić uwagę.

Ramki na zdjęcia spełniają kilka ważnych funkcji. Przede wszystkim to oprawa, która zapewnia trwałość fotografii. Po drugie — element wystroju naszego wnętrza, który musi pasować do całości. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że „pasować”, wcale nie znaczy, że ma być w tym samym kolorze co np. nasze ściany lub meble! Zróbmy przegląd popularnych ramek pochodzących od największego producenta ram w Polsce — www.ramka.pl i dowiedzmy się, na które z nich warto zwrócić uwagę, które zdecydowanie warto kupić i dlaczego.

ramki

Minimalizm jest teraz w modzie. Zimne kolory dominują w większości mieszkań i domów. Śnieżne białe ramki cieszą się ogromną popularnością. Lubimy, kiedy jest jasno, ponieważ biel sprawia, że przestrzeń wydaje się większa. Czasami jednak warto dodać nieco koloru, aby ożywić ramkę. Tutaj z pomocą przychodzi dodatkowe passe-partout, które można domówić. Nie wszyscy lubią ryzykować i mieszać np. biel z zielenią. Wtedy na ratunek przychodzi właśnie kolor szary. Biało-szara ramka wydobędzie kontrast zdjęcia i nada mu bardzo charakterystyczny, melancholijny wygląd. Takie oprawy, wbrew pozorom, pasują również do kolorowych fotografii.

ramka na zdjecia

Brązowa, ciemna ramka z płyty pilśniowej zachwyci każdego fana stonowanych kolorów. Kojarzy się z mężczyznami w garniturach i kobietami, które nosiły kunsztowne sukienki za kolano. Nie ma wątpliwości, że tego typu brązowe ramki mają swój klimat i niepowtarzalny charakter. Będą idealne, aby oprawić starą fotografię, do której mamy wielki sentyment. Z pewnością zasługują na miejsce w każdym domu, w którym uwielbia się wracać do wspomnień.

rama biala elegancka

Rama do zdjęć z subtelnym, marmurkowym wzorem kojarzy się z wizytówką. Od nas zależy, co znajdzie się wewnątrz. Upamiętnienie sukcesu związanego ze szkołą, pracą? Czy może typowe zdjęcie biznesowe? To jest bardzo uniwersalna ramka, która będzie pięknie prezentowała się zarówno w biurze, jak i w domu. W tym pierwszym podkreśli oficjalny wygląd miejsca, a w drugim doda charakteru dzięki swojej nieszablonowej strukturze, która od razu rzuca się w oczy.

perlowa ramka

Perłowa ramka będzie idealna jako prezent ślubny dla młodej pary. Dlaczego? Ponieważ kojarzy się z miłością, lekkością i nowością. Perły są symbolem szczęścia małżeńskiego, zdrowia oraz wieczności. Takie połączenie to forma szczerych życzeń dla nowożeńców. Od zakochanych ludzi bije ciepło i szczęście, które uwiecznione na zdjęciu i odpowiednio oprawione, będzie piękną pamiątką.

czarna ramka

Połyskująca, czarna ramka ozdobi nowoczesne pomieszczenie i nada mu drapieżnego wyglądu. Ażurowy wzór zachwyci każdego, kto uwielbia ekstrawagancję. W takich ramkach będą się dobrze czuły fotografie z duszą, czarno-białe zdjęcia, jak i całkowicie artystyczne wizje. Kiedyś czarny kolor uważany był za przygnębiający, dzisiaj stał się klasyką każdego awangardowego mieszkania.

ramka fioletowa

A co powiemy na totalne szaleństwo, które pokaże nasz barwny charakter? Albo jeszcze inaczej – szaleństwo, które wpleciemy w nasz spokój ducha i opanowanie? Niezależnie od tego, jacy jesteśmy, fioletowe ramki na zdjęcia z pewnością to „must have” każdego mieszkania i domu, w którym nie brakuje barw. Pełnią funkcje rozweselające szczególnie w szare dni. No i przede wszystkim – podkreślą każde zdjęcie, dodając mu uroku.  Odważysz się?

Warto kupić ramki na zdjęcia, które będą pasowały zarówno do fotografii, wystroju wnętrz, jak i naszego charakteru. Przy wyborze odpowiednich, musimy zwracać uwagę na jakość wykonania. Wybieranie ramek to prawdziwa przygoda, która wymaga odrobiny szaleństwa i wyobraźni. Życzymy samych dobrych wyborów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here