Jakie słuchawki z redukcją hałasu

Jeśli szukasz słuchawek idealnych, musisz je dopasować do swoich potrzeb. Jedne sprawdzą się podczas biegania, drugie do słuchania wysokiej jakości dźwięków, trzecie do grania, a jeszcze inne pozwolą odciąć się od hałasu otoczenia. Mogą być dyskretne albo dopełniać Twój indywidualny styl. Tym razem skupimy się na słuchawkach z technologią ANC

Słuchawki ANC – co to znaczy?

Technologia ANC (Active Noise Cancelling) pozwala na skuteczną redukcję hałasu. To nowoczesne rozwiązanie jest związane z zastosowaniami militarnymi – opracowano ją dla pilotów, aby odizolować ich od hałasu w trakcie lotu. Szybko jednak została wykorzystywana także poza wojskiem – słuchawki ANC (z aktywną redukcją szumów) doceni też wielu innych użytkowników.

Mogą oferować wytłumienie mechaniczne albo elektroniczne, a ich zadaniem jest zminimalizować dźwięki otoczenia i pozwolić w pełni skupić się na brzmieniu gdziekolwiek będziemy. Można ich używać w tramwaju czy pociągu, a także na ulicy, skutecznie odcinając się od rozpraszaczy i współpasażerów, podczas grania albo w pracy. Trzeba jednak używać ich rozsądnie, bo stłumią też ew. ostrzeżenia, ważne dla naszego bezpieczeństwa.

Słuchawki Skullcandy Hesh ANC

Model wyposażono w wiele nowoczesnych rozwiązań – jak m.in. aktywna redukcja hałasu, tryb monitorowania czy lokalizator Tile™. Hesh słuchawki zapewniają aktywną redukcję szumów i wygodę użytkowania na cały dzień, z kolei wydajna bateria zapewnia do 22h działania!

Aktywna redukcja szumów nasłuchuje otoczenie i eliminuje hałas z zewnątrz wprowadzając dźwięki otoczenia w przeciwfazie, dzięki czemu można cieszyć się idealnie czystą muzyką. Natomiast jeśli zechcemy włączyć się do świata otaczjącego nas, zrobimy to za pomocą jednego przycisku, uruchamiając tryb Ambient, czyli monitorowanie otoczenia.

Bezprzewodowe słuchawki JBL Tune 750 BT

Słuchawki True Wireless, dokanałowe czy z redukcją szumów mają szerokie grona swoich zwolenników – wszystko zależy od potrzeb. Drugim modelem gwarantującym świetną jakość dźwięku są JBL Tune 750 BT – bezprzewodowe, pracujące dzięki łączności Bluetooth 4.2. Akumulator pozwala im na pracę do 15 godzin, można też podłączyć je do kabla w razie potrzeby. Ich plusem jest też lekka konstrukcja, dzięki której można je składać.

Słuchawki Jabra Elite 85h

Nasza trzecia propozycja z ANC to model dla miłośników mocnych basów. Inną zaletą jest świetna aktywna redukcja hałasu, która dopasowuje się do otoczenia. Rozpoznaje też, czy użytkownik znajduje się na ulicy, jedzie samochodem lub autobusem, słucha muzyki w domu, a następnie dobiera dźwięk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here