Karnawał z Rossmannem, Hebe i Drogeriami Natura

Karnawał to czas radości i świętowania, który ciągnie się jeszcze przez jakiś czas od Nowego Roku. Warto się więc do niego przygotować. A co przygotuje nas do niego lepiej niż dobrej jakości kosmetyki. W kwestii makijażu można sobie w czasie karnawału pozwolić na nieco więcej niż w innych okresach roku. Wiele kobiet wybiera na karnawał makijaż bardziej wyrazisty i nieco śmielsze rozwiązania stylistyczne. To samo dotyczy stylizacji włosów i paznokci. Aby jednak karnawałowe szaleństwo nam nie zaszkodziło warto jest wybierać przede wszystkim kosmetyki dobrej jakości, kupowane w sprawdzonych miejscach. Z drogerii sieciowych, w Gdańsku najłatwiej dostępne są przede wszystkim drogerie Rossmann, Hebe i Natura. Co warto kupować w każdej z nich?

Karnawałowa oferta Rossmanna

Rossmann to jak wszyscy doskonale wiemy przede wszystkim ogromny wybór kosmetyków. Można znaleźć tutaj zarówno produkty bardzo drogie, jak i znacznie tańsze. Tak samo jest pod względem jakości. Niektóre z oferowanych przez tą sieć kosmetyków to środki zdecydowanie z najwyższej półki, inne pozostawiają nieco do życzenia, ale kuszą bardzo niską ceną. Warto tutaj zwrócić uwagę zwłaszcza na kosmetyki marek własnych Rossmanna, takich jak Isana, czy Alterra. Przyjrzenie się niektórym z tych produktów (a także kilku innym – podobnym markom) pozwala bardzo łatwo stwierdzić, że składem nie odbiegają one od kosmetyków bardzo dobrej jakości. Wydaje się, że w tym przypadku niska cena to przede wszystkim kwestia nieco tańszego opakowania i niewielkich nakładów na reklamę.

Karnawał to jednak przede wszystkim kosmetyki przeznaczone do stylizacji i makijażu. W Rossmannie znajdziemy zdecydowanie wszystko – od kredek do oczu, szminek i podkładów, do lakierów do paznokci i farb do włosów. Tutaj również oferta sklepu cechuje się przede wszystkim wielką różnorodnością. W sklepach Rossmanna znaleźć można kosmetyki najbardziej popularnych i cenionych marek. Warto jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że oferta Rossmanna to nie tylko kosmetyki, tak samo jak karnawał to coś więcej niż nasze stylizacje. W tej popularnej sieci sklepów znaleźć można plastikowe naczynia, dekoracje, konfetti, różnorodne karnawałowe gadżety i wiele innych niezbędnych produktów.

Hebe i karnawałowe szaleństwo

Hebe to sieć drogerii należąca do międzynarodowego giganta Jerónimo Martins – tego samego, do którego należy tak popularna w naszym kraju sieć sklepów Biedronka, a także kilka innych, podobnych sieci na całym świecie. Główna zaleta kupowania w Hebe to przede wszystkim bardzo duża dostępność towarów bardzo różnorodnych. W tych drogeriach możemy znaleźć bardzo często kosmetyki wyprodukowane w różnych europejskich krajach, które gdzie indziej dość trudno jest dostać, a to wszystko oczywiście w dość mocno konkurencyjnej cenie. W karnawałowej ofercie drogerii Hebe znaleźć można ogromny wybór kosmetyków przeznaczonych do makijażu i stylizacji. Można powiedzieć, że pod wieloma względami Hebe podobna jest do Rossmanna. Oferowany asortyment jest tu jednak zdecydowanie inny, a więc by znaleźć coś idealnego dla siebie warto odwiedzić oba te miejsca.

Naturalne kosmetyki z Drogerii Natura

Drogerie Natura to z kolei miejsca, w których bardzo łatwo można znaleźć wysokiej jakości kosmetyki naturalne. Pojawiają się na ich półkach regularnie nowe marki, które kuszą naturalnym składem i relatywnie niską ceną. Równie łatwo znajdziemy tutaj sprawdzone kosmetyki, dzięki którym w czasie karnawału będzie można osiągnąć wspaniałe efekty i stylizacje – a to wszystko z użyciem naturalnych składników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here