Karta upominkowa – kiedy na szybko szukasz prezentu dla rodziny i przyjaciół

Znów zaskoczyły cię zbliżające się święta, urodziny mamy lub rocznica ślubu? Kupno prezentu odkładałeś na ostatnią chwilę z braku czasu i pomysłu? Od tej pory ociąganie się już zawsze ujdzie ci na sucho. Karta upominkowa w roli prezentu pod choinką (i nie tylko), nawet kupiona na szybko, zawsze będzie strzałem w dziesiątkę.

Prezenty pod choinką kupione w ostatniej chwili nie muszą być oklepane

Każdemu chociaż raz zdarzyło się przeciągać kupno prezentu w nieskończoność. Bardzo często kończy się to na wybraniu przypadkowego upominku. Czy właśnie o to chodzi, aby bliskim dawać nijakie prezenty? Na pewno nie. Nawet jeśli kupujesz prezenty na szybko, warto być oryginalnym.

Okazuje się, że nie trudno jest być kreatywnym nawet w momencie kiedy kupujesz prezent na ostatnią chwilę. Karta upominkowa to niespodzianka, która gwarantuje niezapomniane emocje oraz radość bliskiej osoby. Twoja mama na pewno bardziej ucieszy się z 3-dniowego wyjazdu do SPA niż z kolejnej pary ciepłych skarpet na zimę. O to właśnie w tym wszystkim chodzi!

Karta upominkowa to sposób na naprawdę szybki upominek

Voucher gwarantuje moc emocji oraz wrażeń, a dodatkowo można go kupić w ekspresowym tempie. Na stronie superprezenty.pl wybierz opcję Elektronicznego Kuponu Podarunkowego i zapłać dzięki systemowi płatności internetowych PayU. Karta upominkowa dotrze do ciebie nawet w niecałą minutę. Znajdziesz ją w swojej skrzynce mailowej.

Warto pamiętać, że voucher możesz również kupić na stoisku sprzedażowym w każdej większej galerii handlowej. Jeśli szał zakupów świątecznych dopadł cię na dobre, możesz skorzystać również z tego rozwiązania. Wtedy prezent pod choinkę dostaniesz od ręki, tak jak w każdym sklepie stacjonarnym.

 

Co jeśli prezent pod choinkę nie przypadnie do gustu?

Jeśli jednak prezent nie spodoba się twojemu bliskiemu, możesz bardzo szybko wymienić kartę upominkową lub ją zwrócić. Nie musisz tłumaczyć dlaczego prezent nie zostanie wykorzystany lub czemu chcesz go zamienić na inny. Kartę upominkową Super Prezentów możesz zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Jeśli jednak chcesz wymienić prezent, możesz to zrobić przez cały okres jego ważności – to nawet 12 miesięcy. Atrakcję możesz zamienić na dowolną inną zabawę na stoisku handlowym lub przez Internet.

Zawsze możesz starać się uniknąć takiej sytuacji. Jak to zrobić? Możesz wybrać przedpłaconą kartę upominkową Super Prezentów. Inaczej nazywa się ją Bonem Podarunkowym. To właśnie ona uratuje cię przed kupnem nietrafionej atrakcji. Po prostu wybierz odpowiednią kwotę jaką chcesz przeznaczyć na prezent dla bliskiej osoby. Dzięki temu sama będzie mogła wybrać atrakcję. To jest prawdziwa gwarancja udanego prezentu!

e-kupon superprezenty

Istnieje jeszcze jedna forma karty upominkowej, czyli zestaw podarunkowy. To dobrane ze sobą propozycje atrakcji według konkretnego klucza. Przykładowo: jeśli chcesz kupić siostrze zabieg kosmetyczny, ale nie jesteś w stanie stwierdzić, z którego dokładnie chciałaby skorzystać, możesz kupić zestaw podarunkowy, gdzie znajdzie atrakcje z kategorii zdrowie i uroda.

Siostra sama będzie mogła wybrać prezent. Nie trzeba dodawać, że będzie o wiele bardziej zadowolona z zestawu podarunkowego niż z przypadkowego upominku kupionego na ostatnią chwilę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here