Klocki Korbo – kreatywna zabawka dla Twojego dziecka

0
676

 Dzieci najlepiej uczą się nowych rzeczy poprzez zabawę. Nie od dziś wiadomo, że nauka i obowiązki to dla dzieci mało atrakcyjna forma spędzania czasu. Doskonała zabawa może być połączona z rozwojem nowych umiejętności. Warto zatem wybierać dla naszych podopiecznych takie zabawki jak klocki Korbo, które spełnią oczekiwania zarówno dziecka, jak i rodzica. Przyjrzyjmy się im z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Nauka nowych umiejętności manualnych oraz zdobycie nowej wiedzy

Klocki Korbo to doskonała propozycja zabawy dla każdego małego odkrywcy. Jeśli nasi milusińscy mają żyłkę konstruktora i uwielbiają majsterkować, klocków Korbo nie może zabraknąć w ich zabawkach. Elementy bardzo łatwo się ze sobą łączą, rozwijając zdolności małych paluszków. Podczas konstruowania nowych brył i figur rozwijamy także wyobraźnię oraz przestrzenne, logiczne myślenie. Klocki uczą podstawowych zasad fizyki. Każdy zestaw klocków jest tematyczny. Znajdzie się tu coś dla małych muzyków, pasjonatów kosmosu czy pojazdów stworzonych do przewozu dumnych lal. Twoje dziecko zrozumie ruch planet, nauczy się wartości nut czy nawet rozróżni wysokość dźwięków. Będziesz zaskoczony, jak wiele nowych umiejętności można nauczyć się dzięki klockom Korbo.

Najwyższa jakość 

Klocki Korbo to zabawka najwyżej jakości. Każdy klocek jest starannie i precyzyjnie wykonany, bez żadnych ostrych i niebezpiecznych pozostałości. Kolory kloców są intensywne i żywe, dzięki czemu mocno przyciągają uwagę dziecka. Każdy zestaw klocków Korbo zapakowany jest w piękne, kolorowe pudełko. Do wyboru są także trwałe, plastikowe pojemniki z pokrywą, w których na stałe można przechowywać klocki.

Dla kogo przeznaczone są klocki Korbo?

Klocki to wspaniała propozycja zabawy zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Zestawy przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia. Dostępne są także wersję dla starszych, 4-5 letnich konstruktorów, którzy uwielbiają budować bardziej skomplikowane konstrukcję. Do każdego zastawu dołączona jest instrukcja, a niektóre zawierają nawet specjalne książki z kartami pracy stanowiącymi inspirację do tworzenia i zabawy.

Najpopularniejsze zestawy klocków Korbo to Korbo Machine, Korbo Technix oraz Korbo Pink, jednak różnorodność jest tak bogata, że każdy znajdzie zestaw, który przypadnie do gustu jego podopiecznym. Co ważne, elementy z różnych zestawów łączą się ze sobą, dzięki czemu kolekcje można cały czas powiększać. Podaruj klocki Korbo dzieciom, a z pewnością nie będziesz żałować. Do dzieła!.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here