Kubuś i Przyjaciele nauczą Twoje dziecko więcej niż myślisz!

0
1361

Kto z nas nie pamięta małego grubiutkiego misia w czerwonej koszulce, który zanadto lubił miodek? Jak się okazuje kultowy już Kubuś Puchatek nauczył wiele nie tylko rodziców obecnych pociech, ale uczy dalej najmłodsze dzieci. Kubuś Puchatek i jego przyjaciele ze Stumilowego Lasu podbijają serca dzieci na całym świecie już od 1926 roku! Poznaj wyjątkową serię książeczek dla dzieci Kubuś i Przyjaciele, która została wydana całkowicie na nowo. Zobacz dlaczego warto ją zamówić i spraw radość swojemu dziecku na długie godziny.

Kubuś i Przyjaciele – historia przyjaciół ze Stumilowego Lasu

Kubuś Puchatek, po angielsku Winnie-the-Pooh to fikcyjna postać z literatury dziecięcej stworzona w 1926 roku przez brytyjskiego pisarza A.A.Milne. Kubuś Puchatek przez lata zyskiwał na popularności i pomimo upływu lat, do dziś pozostaje niekwestionowanym ulubionym bohaterem numer jeden wśród wszystkich dziecięcych bajek i opowieści. Oprócz Kubusia Puchatka w serii książek Kubuś i przyjaciele pojawiają się inni bohaterowie – mieszkańcy Stumilowego Lasu, tacy jak:  Prosiaczek, Królik, Kłapouchy, Sowa Przemądrzała, Mama Kangurzyca i Maleństwo, Tygrys oraz Krzyś. 

Co zawiera wyjątkowa seria książek Kubuś i Przyjaciele? 

Seria Kubuś i Przyjaciele to prawdziwy hit wśród literatury dziecięcej. Pięknie wydana i bogato ilustrowana seria edukacyjnych książeczek dla najmłodszych zachęca do czytania razem z dzieckiem i wprowadzenia go w magiczny świat przygód bohaterów ze Stumilowego Lasu. Opowieści o Kubusiu i Przyjaciołach zostały już przetłumaczone na dziesiątki języków i są uwielbiane przez najmłodszych na całym świecie. 

Dostępna w Kiosku Ruchu seria książek jest nowoczesnym ujęciem klasycznych książek, dostępnych na rynku wydawniczym już od 1926 roku. Dzięki bajkom o Kubusiu i Przyjaciołach dziecko przyswoi w przystępny sposób wiedzę o otaczającym je świecie, pozna prawidłowe wartości i przeżyje pierwsze wzruszenia i emocje. Każda opowieść pokazuje pozytywne wzorce postępowania i wartości takie jak: tolerancja, przyjaźń i pomoc słabszym. Historie przedstawione w serii pomogą Twojemu dziecku budować pozytywny stosunek do świata i budować wiarę w siebie. 

Książki z serii Kubuś i Przyjaciele dostępne w Kiosku Ruchu są wydane w twardej oprawie z pięknymi, klasycznymi ilustracjami. Teksty napisane zostały przepiękną polszczyzną, a w każdej książeczce dodatkowo znajdują się liczne bonusy w postaci gier i zabaw powiązanych bezpośrednio z daną historią. 

Jeżeli chcesz sprawić swojemu dziecku prawdziwą radość, już teraz zamów całą serię książek Kubuś i Przyjaciele! Zrobisz to wygodnie na stronie: kiosk.ruch.com.pl. Dzięki serii wydawniczej Kubuś i Przyjaciele od Kiosku Ruchu, masz okazję sprawić, żeby Twoje dzieci także zapoznały się i pokochały tego niezwykłego misia. Miś o małym rozumku nauczy malucha więcej niż mógłbyś się spodziewać. Wybierz jedną z propozycji z kolekcji wydawniczej Kubusia i przyjaciół i przekonaj się, dlaczego tak go kochamy! Zamów wygodnie w prenumeracie już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here