oze

Uzyskanie pięciu certyfikatów dla każdego OZE nie tylko pochłania czas, ale też i słono kosztuje. Można inaczej, kompleksowo, z praktyką na urządzeniach potentata w branży grzewczej i przede wszystkim taniej.

Odnawialne źródła energii to przyszłość i co do tego nikt nie ma już najmniejszej wątpliwości. Paliwa kopalne nie tylko są niekorzystne dla środowiska, ale też maja swoje limity. Przez co dziś branża OZE jest jedną z najszybciej rozwijających się w Polsce i na świecie.

Kurs online, taniej, z doświadczoną w branży kadrą

Jak się uczyć, to od najlepszych, a przy tym możesz jeszcze sporo skorzystać. Bez wątpienia kurs technika OZE w Szkole Partnerskiej Viessmann to najlepsze, w co możesz zainwestować, myśląc o pracy w tej branży. Dlaczego? Przede wszystkim słuchacze szkoły są zwolnieni ze szkoleń i egzaminów dla każdego z pięciu odnawialnych źródeł energii. Z tego płynie niemała kwota oszczędności. Jest to około 13 tys zł. Po ukończeniu szkoły wystarczy złożyć wniosek o wydanie certyfikatów i otrzymasz certyfikat dla każdego z odnawialnych źródeł.

Kolejna korzyść to bezpłatne szkolenie dla słuchaczy szkoły, z montażu i obsługi urządzeń marki Viessmann. Firma jest uznanym producentem urządzeń grzewczych. Natomiast Szkoły Partnerskie Viessmann kształcą od 2003 roku. Stawiają na nowoczesną formę zajęć teoretycznych i praktykę na zdobyczach technologicznych. Więcej o samej szkole przeczytasz na tej stronie: https://www.zawodoze.pl/o-szkole/. Szkoła Partnerska Viessmann ma placówki w czterech województwach: mazowieckie, śląskie, wielkopolskie, dolnośląskie. Zajęcia praktyczne są organizowane raz na kilka tygodni.

Technik bez matury? To możliwe

O przyjęciu do Szkoły Partnerskiej Viessmann decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego nie zwlekaj na ostatnią chwilę. Kursy OZE są bardzo popularne w ostatnim czasie, a szczególnie we wspomnianej szkole. Do niej może zapisać się każdy, kto ma ukończone 18 lat bądź też ukończy w roku kalendarzowym, w który zaczyna się kurs. Drugi warunek to wykształcenie. Wymagane jest wykształcenie zawodowe bądź średnie. Absolwenci szkół średnich, którzy nie mają matury, również są mile widziani na kursie. Mało tego, po ukończeniu Szkoły Partnerskiej Viessmann otrzymują tytuł technika. Dlatego kurs jest atrakcyjnym sposobem na szybkie podniesienie kwalifikacji. Więcej informacji na temat zawodu znajdziesz pod tym adresem w sieci: https://www.zawodoze.pl/.

Nauka w trybie zaocznym to możliwość połączenia codziennych obowiązków z edukacją w atrakcyjnym kierunku. Na kurs w Szkole Partnerskiej Viessmann zapiszesz się korzystając z formularza na stronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here