muzyka elektroniczna

Powoli zaczynamy zbliżać się do długo wyczekiwanej wiosny, bo choć zima w tym roku, nie była wyjątkowo surowa, to długie, dzienne słońce marzy się chyba każdemu. Spójrz co Gdańsk przygotował dla Ciebie w kwietniu. Wybierając się tutaj na koncert, będziesz mógł wypocząć w scenerii morza i plaży, a także pobawić się przy ulubionych rytmach.

Me and That Man – Stary Maneż w Gdańsku

Niewiarygodne zaskoczenie dla wszystkich fanów Adama Darskiego czyli Nergala, założyciela zespołu Behemoth. Bardzo mroczny piosenkarz wykonujący ciężką muzykę z gatunku metal, odkrywa w sobie zupełnie nowe pokłady talentu. Tym razem, zobaczymy go wykonującego utwory muzyczne z pogranicza rock, blues, folk a nawet country. Wokalista, pokazuje nam, jak doskonale potrafi odnaleźć się w  całkowicie innym stylu. Nergal oraz jego zespół, poszerzyli swój skład o kilka znakomitości, Frank The Baptist, Mulk oraz Jorgen Munkeby z Norwegii. Trasa koncertowa pod tytułem New Tour, New Songs, Same Shit 2020, rusza już w kwietniu, promować będzie ona najnowszy album z którego pochodzi singiel „Run With The Devil”. Teledysk wyreżyserowany przez Romana Przylipiaka, naprawdę robi wrażenie. W klipie ujrzymy opowieść, uwolnionego z bagażnika mężczyzny, w role którego wciela się Jorgen, następnie rusza w  pogoń za diabłem. Nowy etap w życiu pana Adama, nowa muzyka, doskonałe teksty, perfekcyjnie przygotowani muzycy, to wszystko trzeba zobaczyć na żywo, 4 marca Stary Maneż w Gdańsku.

Meute – Klub 90

koncert

To kolejny niesamowity zespół stworzony przez bardzo ambitnych mężczyzn, posiadających odwagę fantazję i polot. Prawdziwi wirtuozi jeśli chodzi o grę, śmiało używają instrumentów dętych i nie tylko. W ten sposób udaje im się połączyć nietypowe brzmienie z muzyką techno. Orkiestra, która na pierwszy rzut oka wizualnie kojarzyć nam się będzie z marszem ulicznym, zaskoczy każdego. Wspólne granie rozpoczęli w 2016 roku, a 11 artystów przyciąga tłumy słuchaczy, bo trudno nie zakochać się w nich od pierwszego spojrzenia. Klub 90 już dziś, zaprasza na ich koncert 23 kwietnia tego roku.

Riverside – Stary Maneż w Gdański

koncerty

Stary Maneż w Gdańsku 25 kwietnia, ma  zaszczyt gościć zespół Riverside, by po dwudziestu latach swojej działalności zagrali koncert dla swoich najwierniejszych fanów. Muzycy zapowiadają przerwę od koncertowania, zanim jednak to zrobią, chcą nasycić widownię  swoimi piosenkami oraz, jak zapowiadają niespodziankami. Muzycy objechali już spory kawałek świata, podczas promocji siódmego albumu studyjnego. Rock i metal progresywny, od lat jest motywem przewodnim, a artyści nie rezygnują ze swojego stylu grania. Założycielem Riverside jest gitarzysta Piotr Grudziński oraz perkusista Piotr Kozieradzki. Po kilku latach doszedł do nich również wokalista i basista Mariusz Duda oraz Michał Łapaj (instrumenty klawiszowe). Pomimo nagłej śmierci Piotra Grudzińskiego i ogromnej straty dla członków zespołu, istnieją do dnia dzisiejszego. Zarezerwuj bilet na koncert, by posłuchać naprawdę dobrej muzyki. Tu znajdziesz bilety: https://rytmy.pl/wydarzenia/gdansk/

Wiosna, jak zwykle przynosi nam nowe świeże spojrzenie na otaczający nas świat, zachęca również do korzystania z różnych przyjemności. Wyjdź z domu i sprawdź atrakcje, jakie przygotowało dla Ciebie to przepiękne miasto Gdańsk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here