Półki z kosmetykami do włosów powodują zawrót głowy – bogactwo żeli, proszków, pyłków, gum powoduje, że czujemy się zagubione i przytłoczone nadmiarem – i w rezultacie nie wiemy co wybrać, więc albo kupujemy za dużo albo nic. Tymczasem najważniejsze dla szałowej fryzury są dwa kosmetyki: odpowiednio dobrana pianka do włosów oraz lakier utrwalający efekt. Naszym zdaniem najbardziej godne polecenia są kosmetyki do włosów marki Taft.

Na nieład pianka

Umyte i wysuszone włosy bez żadnego kosmetyku zawsze pozostają w pewnym nieładzie nawet prosto po strzyżeniu. Kiedy siedzisz na fotelu u fryzjera nie wyobrażasz sobie, aby ułożył Twoją fryzurę bez pianki, prawda? Tym bardziej w domu, kiedy zostajesz ze swoją czupryną sam na sam, potrzebujesz dobrego wspomagania w postaci pianki do układania włosów. Pianki Taft występują w szerokiej gamie, więc na pewno znajdziesz idealny kosmetyk do swoich loków, z prostującą keratyną, albo piankę Taft dodającą objętości. Miłośniczki krótkich fryzur na pewno wypróbują piankę Taft do włosów w nieładzie, a kaszmirowa pianka Taft nada idealny kształt i połysk każdemu rodzajowi włosów.

Kilka ruchów z lakierem

Okazuje się, że lakier Taft może zastąpić wiele innych specyfików, służących do układania fryzury. Czy wiesz, że lekko spryskane delikatnych lakierem Taft włosy łatwiej dają się zakręcić na lokówce, czy ułożyć przy użyciu prostownicy? Lakier Taft ma oczywiście wiele innych, bardziej tradycyjnych zastosowań: dodaje objętości, nabłyszcza, prostuje i podnosi włosy u nasady. Rozwichrzone fryzury wytrzymają każdą niepożądany wiatr, czy deszcz dzięki lakierowi Taft o podwojonej mocy, ultra-strong. Lakiery Taft mają także dodatkową zaletę, którą jest ochrona każdego włosa przed promieniowaniem UV!

Gdzie kupić?

Każdy z nas musi co rano zmierzyć się ze swoimi włosami, a uzyskana łatwo i szybko fryzura musi nam służyć przez większość dnia. Jeżeli jednak przeżyliśmy wiele intensywnych godzin na siłowni lub w pracy, przydadzą się nam zminimalizowane opakowania lakierów Taft, które zmieszczą się w każdej torebce. Dzięki nim jednym ruchem poprawimy zmęczoną po wielu godzinach działań fryzurę. Gwarantujemy, że kilka ruchów i delikatne muśnięcie lakierem poprawią nie tylko twoją fryzurę, ale i humor, bo subtelne, unikalne zapachy lakieru Taft zostały starannie dobrane do potrzeb każdego użytkownika!

Jeżeli zastanawiasz się gdzie jest największy wybór pianek i lakierów Taft w najlepszych cenach, zapraszamy na stronę https://kontigo.com.pl/marki/taft.html, gdzie znajdziesz pełną ofertę marki Taft wraz z opisami kosmetyków i poradą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here