Syrop klonowy – co warto o nim wiedzieć?
Z całą pewnością można stwierdzić, że słysząc Kanada większość ludzi widzi przed oczami karafkę syropu klonowego albo stos naleśników, z których spływa ten złoty płyn nazywany przez Kanadyjczyków płynnym złotem. Ale czy ktoś wie, jakie właściwości ma ten cudowny syrop? Jest on doskonałym zamiennikiem białego cukru, ponadto stanowi źródło witamin z grupy B oraz wielu składników odżywczych (magnez, mangan, cynk). Warto się zainteresować tym ciekawym darem natury i poznać lepiej jego wszystkie walory.

Lokówki do włosów – za i przeciw stosowaniu
Lokówka jak większość wynalazków na swoich zwolenników i przeciwników. Zwolennicy jak największy argument podają możliwość posiadania pięknych loków niskim kosztem przygotowanych w domu tuż przed wyjściem. Dodatkową zaletą lokówki jest łatwa obsługa i duży wybór modeli sprzętu na rynku. Przeciwnicy kurczowo trzymają się argumentu, że lokówka niszczy włosy i nie powinniśmy aż tak torturować swoich włosów dla kilku godzin ciekawej stylizacji.

Jak zrobić szpagat – ćwiczenia rozciągające
Pewnie większość kobiet oglądając gimnastykę artystyczną marzyła o umiejętności wykonania szpagatu. A nie muszą to być tylko marzenia. Wystarczą systematyczne ćwiczenia rozciągające i same osiągnięcie opanowaną do perfekcji umiejętność wykonywania szpagatu. Ćwiczenia rozciągające na początku mogą być bolesne i zniechęcające, ale nie należy szybko się zniechęcać. W nauce szpagatu najważniejsza jest systematyczność, wytrwałość i cierpliwość.

http://www.niemam.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here