Na co zwracać uwagę przy wyborze trymera?

Trymer do twarzy to niezbędne wyposażenie każdego mężczyzny, który dba o swój wygląd. Dzięki zróżnicowanej ofercie produktów można w prosty sposób uzyskać modny wygląd brody, przyciąć włosy w nosie czy nawet przeprowadzić stylizację całego ciała.

Poszczególne trymery różnią się konstrukcją, dzięki czemu lepiej sprawdzają się w określonych sytuacjach. Niektóre na przykład potrafią wyłapać prawie wszystkie ścięte włoski, co ułatwia zachowanie czystości w łazience, a inne pozwalają pozbyć się włosów z takich niechcianych miejsc jak nos, bez ryzyka ich wyrwania.

Popularne rodzaje trymerów dla mężczyzn

Broda każdego mężczyzny powinna być odpowiednio zadbana, bo w przeciwnym razie wygląda po prostu niechlujnie. Wielu mężczyzn nie korzysta jednak z trymerów, tylko czeka aż broda będzie na tyle długa, że konieczne będzie ścięcie jej maszynką. Trudno w takim przypadku cieszyć się eleganckim wyglądem, a nie da się zaprzeczyć, że wiele kobiet zwraca szczególną uwagę na twarz. Panowie powinni również pamiętać o tym, że odpowiednio przycięta broda pozwala poprawić proporcje twarzy, a to przekłada się na możliwość uzyskania bardziej męskiego wyglądu.

Warto natomiast zwrócić szczególną uwagę na opisy trymerów do brody, aby można było wybrać taki, który najlepiej sprawdzi się do przewidzianych zastosowań. Może to być na przykład wyrównanie kształtu bieżącej brody lub trymer, który pozwoli uzyskać efekt kilkudniowego zarostu. Dobrze jest samemu spróbować różnych stylizacji, bo może się okazać, że szpiczasta bródka lub zarost a la Van Dyke będą o wiele lepszym wyborem niż dotychczas preferowane cięcie.

Jaką golarkę do twarzy wybrać?

Nawet najlepszy trymer nie zastąpi jednak elektrycznej golarki do zarostu, dlatego warto wybrać taką, która będzie odpowiednia dla delikatnej skóry, pozwoli szybko uzyskać efekt klasycznego golenia lub zapewni najwyższą precyzję podczas każdego golenia. Jest to możliwe dzięki starannie zaprojektowanym ostrzom i pierścieniom pokrytym metalicznymi pigmentem powalającym uzyskać odpowiedni poślizg podczas każdego golenia. Do golarki Philips S9000 Prestige dodano matę Qi, umożliwiającą bezprzewodowe ładowanie, nakładany trymer do brody, pozwalający uzyskać idealny zarost lub krótką, równo przyciętą brodę, oraz szczoteczkę do oczyszczania i wysokiej jakości etui.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here