W Internecie są setki blogów modowych. Najlepsze z nich odwiedzane są codziennie przez tysiące osób. Ich właścicielki niekiedy zarabiają miesięcznie nawet 100 000 zł. Czym właściwie są blogi modowe?

Są to zwykle strony prowadzone przez amatorki czyli dziewczyny, które lubią modę i ubrania. Na takich blogach zwykle w każdym wpisie pojawia się inna stylizacja, która w komentarzach jest oceniana przez gości bloga. Gdy blog jest w początkowej fazie blogerki zwykle zakładają ubrania z własnej szafy. Wraz ze wzrostem popularności bloga zaczynają się pojawiać propozycje wpisów sponsorowanych. Polega to zazwyczaj na tym, że blogerka we wpisie prezentuje ubrania, torebkę czy buty danego producenta, wymienia markę, niekiedy podaję cenę i za to otrzymuje wynagrodzenie. Przy najbardziej popularnych blogach stawki są naprawdę wysokie.

Popularność bloga zależy jednak nie tylko od trafnych stylizacji. Liczy się wygląd blogerki oraz jest styl pisania i kontaktowania się z użytkowniczkami. Tutaj bardzo pomaga uroda i dobra figura. Zdjęcia oczywiście muszą być profesjonalne wykonywane w ładnej scenerii. Okazuje się, że polskie internautki bardzo często poszukują inspiracji modowych właśnie w sieci.

BPMINTERACTIVE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here