Na czym polega system poleceń Orange

Rynek usług telekomunikacyjnych w Polsce jest coraz bardziej wysycony, więc operatorzy starają się na różne sposoby przyciągnąć nowych użytkowników. Tym razem sprawdziliśmy, jakie bonusy oferuje Orange w ramach swojego systemu poleceń Polecaj i zarabiaj. Może je otrzymać zarówno osoba polecająca, jak i nowy klient.

Jak działa system poleceń Orange?

Polecanie usług w Orange jest bardzo proste. Co ciekawe, żeby to zrobić, nie trzeba być nawet klientem operatora. Wystarczy wejść na stronę https://www.orange.pl/view/polecajzarabiaj i wykonać 4 proste kroki:

  1. Wybór jednej z sześciu usług, którą się poleca. System poleceń obejmuje następujące usługi: internet domowy, internet stacjonarny dla firm, abonament komórkowy na osobę fizyczną lub firmę, internet mobilny lub internet biurowy LTE.
  2. Podjęcie decyzji, kto otrzyma bonus od Orange. Można zachować go w całości dla siebie, co jest niekiedy jedynym dostępnym rozwiązaniem w przypadku poleceń. W Orange jednak nagrodę można też przekazać polecanej osobie lub firmie albo podzielić ją równo pomiędzy siebie i nowego klienta.
  3. Polecenie usługi poprzez link. Hiperłącze można wysłać bezpośrednio konkretnej osobie lub firmie, a także udostępnić na profilach społecznościowych lub stronie internetowej.
  4. Odbiór nagrody. Następuje, gdy nowy klient podpisze umowę kupna usługi po kliknięciu w wysłany link.

Jakie bonusy Orange można zgarnąć?

Bonusy Orange to świetny sposób na zgarnięcie dodatkowych pieniędzy. Za każdą usługę zakupioną z polecenia w ramach programu Polecaj i zarabiaj przysługuje bonus w  wysokości do 150 złotych. Już przy kilku poleceniach jest to więc całkiem spora kwota. Dokładna wysokość bonusu zależy od konkretnej usługi. Szczegóły dotyczące usług dla osób fizycznych znajdują się w tabeli poniżej:

Rodzaj usługi Wysokość bonusu w Orange Taryfy objęte systemem poleceń
Internet domowy 150 zł Każdy plan taryfowy (z telewizją lub bez)
Abonament komórkowy 100 zł Każdy plan taryfowy
Internet mobilny 80 zł Internet Mobilny Optymalny lub Internet Domowy 4G

Kwoty bonusów Orange za usługi dla małych i średnich firm zawiera kolejna tabela:

Rodzaj usługi Wysokość bonusu w Orange Taryfy objęte systemem poleceń
Internet stacjonarny 150 zł Każdy plan taryfowy
Abonament komórkowy 150 zł Każdy plan taryfowy
Internet biurowy LTE 100 zł Internet biurowy 4G


Promocyjny system poleceń i bonusów w Orange Flex

Osobny, promocyjny system poleceń działa w Orange Flex. To program „polecam-zarabiam”. Jest on równie prosty i przejrzysty, co w przypadku pozostałych usług. Bonus to 50 zł dla osoby polecającej i taka sama kwota dla nowego użytkownika. W tym wypadku jednak, żeby polecić usługę trzeba samemu być w Orange Flex.

Co trzeba więc zrobić, żeby zgarnąć nagrodę?

  1. Pobrać aplikację mobilną i aktywować wybrany plan taryfowy w Orange Flex.
  2. Wysłać kod polecający do wybranej osoby. Przy aktywacji usługi powinna ona wpisać otrzymany kod w aplikacji.
  3. Osoba polecająca uruchamia procedurę zwrotu, dzięki której po pierwszym miesiącu korzystania przez nową osobę na konto obu użytkowników Orange Flex trafia bonus.

Orange Flex to elastyczna oferta bez zobowiązań, więc to logiczne, że operator uzależnił przyznanie bonusów od tego, jak długo polecana osoba będzie korzystać z usługi. Wystarczy jednak minimum dwa miesiące, by obaj użytkownicy otrzymali bonus. Obecnie najtańszy z 4 planów taryfowych w Orange Flex kosztuje 25 zł miesięcznie, a najdroższy – 80 zł.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here