Najlepsza wypożyczalnia samochodów dostawczych Gdańsk

Każdy z nas potrzebuje czasem przewieźć coś większego. Przeprowadzka? Remont? Zakupy o dużych gabarytach? Jeżeli któraś z powyższych sytuacji spędzała Ci do tej pory sen z powiek, to najwyższy czas, abyś przestał już martwić się takimi błahostkami. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Gdańsk o nazwie Elit rozwiąże Twoje problemy!

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Gdańsk – Elit Rent

Dlaczego warto zaufać właśnie tej wypożyczalni samochodów dostawczych? Gdańsk to przecież bardzo duże miasto i z całą pewnością działa tam mnóstwo wypożyczalni! Wydaje mi się jednak, że żadna z nich nie wykazuje takiego podejścia do klienta, jak firma Elit. Pracownicy Elit są niezwykle profesjonalni. Każdego potencjalnego klienta traktują w sposób indywidualny i robią wszystko, by dopasować ofertę do jego aktualnych potrzeb. Samochody dostawcze (oraz osobowe i lawety – bo ich wynajem również znajduje się w ofercie marki) są dokładnie sprawdzane po każdym wypożyczeniu. Usterki – na bieżąco naprawiane. Wnętrze – regularnie czyszczone. Ta wypożyczalnia samochodów dostawczych Gdańsk stawia przede wszystkim na komfort jazdy oraz stuprocentowe bezpieczeństwo.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Gdańsk – dostępne opcje

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Gdańsk “Elit” oferuje wynajem zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Jak to wygląda cenowo? Cena za dobę oscyluje w granicach od 140 do 250 złotych – wszystko zależy od kilku czynników:

  • od limitu kilometrów na dobę (od 200 do 500)
  • od marki samochodu (Nissan, Fiat lub Renault – dostępne są różne modele)
  • od długości najmu (im dłuższy najem, tym cena za dobę jest niższa)

Jeżeli interesuje Cię wypożyczalnia samochodów Gdańsk Elit w kontekście bardzo długiego okresu najmu (np. miesięcznego), to stawka ustalana jest indywidualnie: oczywiście wszystko z jak największą korzyścią dla Ciebie. Takie rozwiązanie z pewnością docenią właściciele niewielkich firm, którzy tylko przez jakiś okres czasu potrzebują poszerzyć swoją obecną flotę aut dostawczych.

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu zostały bardzo szczegółowo opisane, co pozwala na uniknięcie niepotrzebnych i często stresujących nieporozumień. Wystarczy jedynie dokładnie z nimi się zapoznać. Niektóre kwestie są wręcz oczywiste – wypożyczając auto należy o nie dbać jak o swoje własne. Dbaj o czystość, nie pal w środku papierosów. Jeżeli musisz przewieźć zwierzęta lub jakiekolwiek brudzące materiały, to przygotuj się na dodatkową opłatę za sprzątanie. Po zmroku zostawiaj samochód tylko na parkingach strzeżonych. Nie zostawiaj kluczyków oraz dokumentów w środku pojazdu – w razie ewentualnej kradzieży wszystkie te aspekty zostaną wzięte pod uwagę i mogą przemawiać na Twoją korzyść lub niekorzyść. Umowa zostaje zawsze sporządzona w dwóch jednakowo brzmiących egzemplarzach, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział, jakie są twoje prawa i obowiązki.

Gdzie znaleźć wypożyczalnię samochodów dostawczych Gdańsk – Elit?

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Gdańsk Elit posiada swoją stronę internetową: https://elitrent.pl/. Znajdziesz tam całą ofertę firmy wraz ze zdjęciami proponowanych pojazdów. Poza tym możesz również poczytać opinie klientów, którzy wyrażają swoje pełne zadowolenie ze współpracy z tą firmą. Wolisz kontakt bezpośredni? Siedziba Elit Rent znajduje się na ulicy Jednorożca w Gdańsku. Nie stresuj się zbędną papierologią: Elit załatwi wszystko za Ciebie, a wybrany samochód na wynajem możesz dostać od ręki w zaledwie kilka minut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here