Najlepsze farby do włosów

Najlepsze są farby profesjonalne, czyli takie, których używają styliści fryzur. Od produktów dostępnych w drogeriach różnią się one składem i działaniem. Profesjonalne farby do włosów gwarantują udany efekt, są bezpieczniejsze dla kosmyków i obfitują w cenne składniki. Zamiast sięgać po pierwszą lepszą farbę i eksperymentować, jaki kolor uzyskasz, postaw na profesjonalne farby fryzjerskie.

Kluczem do sukcesu w zmianie koloru oraz w pielęgnacji włosów jest dopasowanie odpowiedniej farby. Dobra hurtownia fryzjerska oferuje szeroki wybór produktów do stylizacji i koloryzacji włosów.

Powodzenie tego zabiegu zależy od tego, na jakim efekcie nam zależy. Matowe, siwe, pozbawione blasku włosy wymagają szybkiej reakcji. Jednak nie każdy produkt do koloryzacji gwarantuje dobre efekty i zakrycie siwych pasm.

Wiele pań unika farb zawierających amoniak, inne sięgają po te produkty, które dodatkowo chronią włosy przed utratą koloru czy blasku, a także je nawilżają i pielęgnują. Poniżej kilka wybranych przez nas kosmetyków, które na pewno się sprawdzą – ono polecane przez nas farby do włosów.

Farby fryzjerskie – nasz TOP 3

Farby do włosów Solfine Crema Color. Kosmetyki fryzjerskie marki Solfine cieszą się dużą popularnością wśród wymagających kobiet. To tradycyjna koloryzacja permanentna wzbogacona olejkiem kokosowym. Dzięki specjalnemu kompleksowi NATURAL, farba ma cytrusowy zapach i właściwości ochronne, nawilżające i odżywcze.

Sprawdzi się dla pań, które mają wrażliwą skórę, gdyż jest łagodna zarówno dla skóry głowy, jak i włosów. Gwarantuje doskonałe pokrycie siwych pasm. Jej zaletą jest też niski procent amoniaku, co zapewnia olśniewający i długotrwały efekt kolorystyczny.

Farby fryzjerskie Mila Milaton. Są określane jako innowacja w koloryzacji. Zapewniają piękny i długotrwały efekt, skutecznie kryją siwiznę. Farba jest wzbogacona o ekstrakty z białego wosku pszczelego oraz olejku jojoba, dzięki którym można uzyskać głęboki, intensywny kolor. Do wyboru jest wiele kolorów. Po farby Mila Milaton często sięgają profesjonaliści, ale zwolenniczki farbowania włosów w domowych warunkach również mogą ich używać.

Farba do włosów Its Color Artego. Permanentna profesjonalna farba do włosów marki Artego to bestseller. Gwarantuje trwałą koloryzację i została opracowana do pokrywania siwych włosów. Jest przeznaczona zarówno do profesjonalnego użytku, jak i domowego. Jej zaletą jest też niska zawartość amoniaku. Łatwo się ją miesza i nakłada na włosy, dlatego z powodzeniem można wykonać zabieg koloryzacji także w domu. W palecie kolorów jest ponad sto odcieni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here