prezenty imieninowe

Osoby, które kochasz i szanujesz zasługują na najlepsze prezenty na imieniny. Nie wiesz, co wybrać? Postaraj się przypomnieć rzeczy, które lubi solenizant i dopasuj podarunek do indywidualnych zainteresowań. Będzie to jasny dowód na to, że znasz całkiem nieźle obdarowywaną osobę. Upewnij się, że będzie to coś niezwykłego i nie-standardowego.

Przy wyborze prezentu istotnymi czynnikami będą oczywiście więzy rodzinne łączące Cię z solenizantem oraz wiek. Prezent może być poważny, a może być w nim nieco luzu i dystansu. Zobacz więc, jakie prezenty możesz kupić całej rodzinie z okazji imienin.

Klasyczny zestaw narzędzi

W każdej rodzinie jest fan majsterkowania, który ucieszy się z takiego podarunku. Podpytaj zatem, za jakie usprawnienia, ulepszenia i naprawy ma zamiar zabrać się

solenizant-majsterkowicz. Następnie dopasuj zestaw narzędzi do jego planów naprawczych. W ten sposób sprawisz, że obdarowana osoba będzie stuprocentowo zadowolona z takiego prezentu.

Coś dla miłośników kawy i herbaty

Ciocia czy babcia na pewno ucieszą się, gdy na swoje imieniny otrzymają kawiarkę bądź gustowny czajnik. Do kawowego prezentu dobierz estetyczne filiżanki i zapas kawy, za którą przepada solenizantka. W taki sposób stworzysz doskonały zestaw podarunkowy.

W przypadku miłości do wszelakich herbat i naparów, dobrym rozwiązaniem będzie czajniczek. Wybór obecnie jest niezwykle szeroki. Rynek obfituje bowiem czajniki żeliwne, ceramiczne czy też porcelanowe. Do wyboru, do koloru. Tak jak w przypadku powyższego kawowego pomysłu, pomyśl też o kupnie dodatków. W tym przypadku mogą być to również filiżanki oraz ekskluzywny zestaw herbat.

Akcesoria elektroniczne

Pamięć zewnętrzna, czyli w tym wypadku po prostu pendrive, sprawdzi się w każdych warunkach. Czy to w szkole, pracy, na studiach, do użytku codziennego – liczba zastosowań jest naprawdę bardzo duża. Wybór jest również szeroki, zarówno pod względem pojemności pamięci, jak i pod względem samej estetyki wykonania. Im większa pamięć, tym więcej dokumentów i innych plików zmieści na nim solenizant.

Powerbank może być również doskonałym wariantem prezentowym na imieniny. To niezwykle funkcjonalny podarunek, bo przecież niemal każdy członek urodziny używa telefonu czy laptopa. Ten pożyteczny prezent sprawdzi się podczas np. długiej podróży i braku dostępu do gniazdka. Powerbank możesz spersonalizować, umieszczając na nim specjalną dedykację dla jego przyszłego posiadacza.

Niebanalne prezenty dla niego

Gdy on lubi ekstremalne wrażenia, wtedy masz bardzo duże pole manewru. Spraw, by jego imieniny stały się wyjątkowym przeżyciem i przebiegały np. pod znakiem atrakcji lotniczych. Tych atrakcji jest naprawdę sporo: lot balonem, szybowcem, lot widokowy czy też paralotnia. A jeśli nie emocje w powietrzu, to może emocje na ziemi? Specjalny przejazd za kółkiem auta wyścigowego najwyższej klasy może stać się również nie lada frajdą i niezapomnianym prezentem.

Jeśli z kolei mąż lub partner są fanami alkoholu, w ramach prezentu wybierz degustację pod okiem znawców. Zamiast więc wydawać pieniądze na butelkę ekskluzywnej whiskey, zabierz go na spotkanie z kiperem, jeśli z kolei jest fanem wina, zabierz go na tasting z sommelierem, a jeżeli ponad wszystko uwielbia złocisty trunek, wtedy ufunduj mu spotkanie ze znawcą piw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here