escape room

Najlepiej bawimy się kiedy robimy coś wspólnie z większą grupą znajomych czy rodziny. Gdańsk obecnie oferuje nam wiele miejsc, które służą zbiorowej rozrywce. Jeśli jesteście fanami aktywnej zabawy, która buduje więzi lub pokazuje to kto jaki jest naprawdę koniecznie wybierzcie się do Escape Roomu. W przeciwieństwie do tradycyjnych form wspólnego spędzania czasu takich jak kino czy gokarty, gra w Escape Roomie pokazuje kto najlepiej radzi sobie z rozwiązywaniem zagadek, kto podkręcę atmosferę, a kto biernie czeka na wybawienie.

Escape Room Gdańsk – czym kierować się przy wyborze

Pokoje zagadek cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród ludzi młodych. Coraz częściej osoby w różnym przedziale wiekowym decydują się na znalezienie klucza, który doprowadzi do wyjścia i wygranej rozgrywki. Escape Room wzbudza chęć rywalizacji, dlatego na tę formę decydują się między innymi współpracownicy, którzy oprócz dobrej zabawy chcą wygrać i opuścić pokój w pierwszej kolejności. Dlatego jeśli planujesz wypad większą grupą warto abyś zarezerwował dwa lub więcej pokoi – pozwoli Wam to przeprowadzić rywalizację w tym samym czasie i miejscu. Pokoje przeznaczone są najczęściej dla maksymalnie czterech lub pięciu osób stąd wypady grupowe muszą zostać podzielone i ulokowane w odrębnych pokojach. Cel pozostaje jeden – jak najszybciej wydostać się i zwyciężyć.      

Wybrane przez Was miejsce powinno odpowiadać waszym zainteresowaniom oraz być dostosowane do wieku. Rodziny z dziećmi mogą świetnie bawić się jako rozbitkowie na wyspie, jednak nie powinni wybierać pokoju, który może powodować panikę i strach u dzieci. Jeśli wybierasz się ze znajomymi i chcecie poczuć dreszcz strachu czy emocji wybierzcie Escape Room Gdańsk, którego tematem będą horrory czy nawiedzony przez duchy cmentarz.

Kto może wejść do Pokoju zagadek?

Escape Room w Gdańsku przystosowane są w większości do potrzeb odbiorców w różnym wieku, nie ma przeciwwskazań aby w zabawie uczestniczyła rodzina z dziećmi czy starsze pokolenia. Jedyne ograniczenia wiążą się z chorobami. Nie poleca się wejścia osobom z klaustrofobią oraz padaczką – mogą wpaść one w panikę. Ponadto na teren nie zostaną wpuszczone osoby znajdujące się pod wpływem jakichkolwiek środków psychoaktywnych.

Co jeszcze wpływa na atrakcyjność Escape Roomu w Gdańsku?

Udana zabawa to ta, która ma na względzie nasze bezpieczeństwo. Odpowiedni Escape Room w Gdańsku to miejsce monitorowane z odpowiednio przeszkolonym i pomocnym personelem. Miejsce musi być bezpieczne i posiadać odpowiednie dokumenty potwierdzające zdatność budynku do używania. Po zapoznaniu się z miejscem oraz regulaminem nie pozostaje Ci już nic innego jak tylko świetnie się bawić w twoim ulubionym gronie rodziny czy znajomych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here