Nasiona

Odmiana marihuany Jack Herer oferuje co najmniej kilkadziesiąt różnych nasion, a każde z nich charakteryzuje się innymi właściwościami. Nie ma wątpliwości, że nasiona Jack Herer powinny znaleźć się w kolekcji każdego, kto do tego hobby podchodzi w należytą powagą. Poznaj gatunki nasion, które zasługują na szczególną uwagę. Co ważne, wszystkie są dostępne w Polsce.

Jack Herer – opis 

Opis tej obowiązkowej pozycji w każdej kolekcji nasion marihuany warto rozpocząć od typologii jej nazwy. Czy wiesz, że ta pochodzi od aktywnego działacza na rzecz konopi i autora licznych publikacji, w których udowadniano dobroczynne właściwości marihuany? 

Sama odmiana nasion Jack Herer charakteryzuje się mocnym aromatem ziołowym, nieco pieprznym, ale również z domieszką zapachu cytrusów. 

Plony z nasion Jack Herer są bardzo obfite, a kwitnienie duże, mocne i trwa do 9 tygodni. Plony zbierane są w październiku. 

Nasiona Jack Herer są feminizowane i są idealne dla początkujących kolekcjonerów. Wszystko dlatego, że są łatwo dostępne, na dodatek wybierać można spośród licznych gatunków. Dostępne są między innymi nasiona marihuany auto Jack Herer, critical Jack Herer czy Jack Herer fast – seedsman. 

Nasiona marihuany w celach kolekcjonerskich 

Nasiona Jack Herer są podstawą każdej kolekcji nasion marihuany, a to chociażby ze względu na ich nazwę, która nawiązuje do działacza na rzecz legalizacji marihuany. Nasiona tej odmiany są świetne dla początkujących, właśnie od nich można rozpocząć swoje zbiory nasion marihuany z różnych stron świata. 

Jeśli chcesz nabyć nasiona Jack Herer, wybieraj tylko sprawdzone sklepy z tego rodzaju asortymentem, które oferują produkty najlepszej jakości. Co więcej, w większości z nich znajdziesz też wszelkie akcesoria do prowadzenia swojej kolekcji, w tym torebki na nasiona, specjalne pudełka czy organizery. 

Rozpocznij swoją kolekcję od nasion Jack Herer, aby rozszerzać ją o kolejne okazy. Tylko nasiona o tej odmianie występują w licznych egzemplarzach, które mogą stanowić pokaźne zbiory. Co ciekawe, właśnie one cieszą się największą popularnością wśród kolekcjonerów na całym świecie. 

Kolekcjonowanie nasion marihuany w świetle przepisów polskiego prawa 

Według przepisów polskiego prawa nie jest zabronione kolekcjonowanie samych nasion marihuany. Z powodzeniem możesz je więc zbierać, możesz je też nabyć, aby wręczyć komuś w prezencie. Posiadanie samych nasion jest dozwolone i nie grozi Ci za to żadna kara, bez względu na to, jaką odmianę nasion marihuany wybierzesz czy z jakiego zakątka świata ona pochodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here