Nie kupuj kota w worku. Sprawdź program do wystawiania faktur Faktura Small Business

W dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy zalewani ogromną liczbą produktów i usług, trudno jest wybrać coś bez wcześniejszego sprawdzenia, przetestowania lub zasięgnięcia opinii u znajomych czy w Internecie. Firma Mega-Tech która stworzyła program do faktur Faktura Small Business wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje szybką i prostą aplikację do wystawiania faktur całkowicie bezpłatnie przez 7 dni w pełnej wersji.

Prosty program do faktur Faktura Small Business został stworzony przez firmę Mega-Tech w 2009r.  Od tego czasu przeszedł wiele zmian i pojawiło się w nim mnóstwo nowych funkcjonalności tak, aby jak najlepiej spełniał potrzeby wymagających użytkowników ceniących szybkość działania, intuicyjną obsługę oraz ładny wygląd. FSB oprócz podstawowych funkcji takich jak wystawianie faktur, proform, faktur zaliczkowych, faktur końcowych czy faktur korygujących pozwala również na wysyłanie dokumentów mailem, pobieranie danych kontrahenta z bazy CEIDG, tworzenie kartoteki klientów i towarów czy sporządzanie notatek. Niewątpliwie bardzo ważną cechą jest możliwość wygenerowanie w nim JPK zawsze zgodnego z aktualnymi wymogami. Dla osób potrzebujących program do fakturowania i magazynu powstał Faktura Small Business Handel. Zawiera on oczywiście wszystkie funkcje wersji podstawowej, ale dodatkowo możemy w nim zarządzać stanami magazynowymi za pomocą wprowadzonych faktur zakupu czy automatycznie tworzonych dokumentów magazynowych takich jak PZ, WZ,MM, PW i RW. Istnieje również możliwość wystawiania faktur z odroczonymi terminami płatności i potem rozliczanie ich dokumentami kasowymi. Obie te aplikację są bardzo proste w obsłudze, a ich instalacja zajmuje kilkanaście sekund.

Dwa programy do wystawiania faktur, czyli Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel to bez wątpienia aplikacje godne polecenia. Nikt z potencjalnych użytkowników nie musi wierzyć na słowo. Oprogramowanie można w całościowo przetestować, ponieważ przez tydzień działa jako pełna wersja zupełnie bezpłatnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here