Niechirurgiczne modelowanie sylwetki

Modelowanie i wyszczuplanie ciała bez wizyty u chirurga plastycznego? Tak to możliwe!

Innowacyjnym zabiegiem w dziedzinie modelowania sylwetki, ale nie tylko jest lipoliza iniekcyjna. Zabieg jest mało inwazyjny oraz jest on najskuteczniejszą, oraz najnowocześniejszą metodą redukcji tkanki tłuszczowej przeznaczonej zarówno dla kobiet jak i mężczyzn wykonywanej przez lekarzy medycyny estetycznej. Gabinet Pokojska PMU Designer w Gdańsku oferuje innowacyjny zabieg lipolizy iniekcyjnej.

Lipoliza iniekcyjna – na czym polega zabieg?

Jak w przypadku innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i ten poprzedzony jest szczegółową konsultacją. Podczas rozmowy lekarz pyta o przebyte i ewentualnie aktualne choroby, uczulenia oraz przyjmowane leki. Kolejnym etapem jest ocena oraz wyznaczenie okolic poddawanych zabiegowi, oraz zastosowaniu na nich preparatów znieczulających, najczęściej w kremie zawierających lidokainę.

Samo podanie preparatów odbywa się za pośrednictwem bardzo cienkich igieł, co nie powoduje dyskomfortu pacjenta. Podczas zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, które ustępuje po godzinie. Po samym zabiegu może pojawić się obrzęk, drobne krwiaki oraz delikatne bolesne zaczerwienienie co jest typowym i normalnym objawem rozpadu komórek tłuszczowych po podaniu preparatu. Zabieg zazwyczaj wykonuje się w serii 2 -3 zabiegów, w odstępach kilkutygodniowych  w zależności od ilości tkanki tłuszczowej oraz finalnego efektu, który chcemy osiągnąć. W niektórych przypadkach wystarcza jeden zabieg.

Zabiegiem wspierającym lipolizę iniekcyjną oraz pomagającym wydalić komórki tłuszczowe są zabiegi limfatyczne, oraz drenujące.

Wskazania:

Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest alternatywą liposukcji. Pozwala on na zredukowanie tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała pacjenta.

– problematyka związana z fałdami tłuszczu na brzuchu, plecach,

– modelowanie kończyn górnych oraz dolnych,

– redukcja bryczesów

– modelowanie bioder, okolicy pośladkowej, wewnętrznej strony ud i kolan,

– redukcja tzw. podwójnego podbródka, ginekomastii męskiej

– redukcja tłuszczu w okolicy karku

Przeciwwskazania:

– ciąża lub karmieni piersią,

– otyłość,

– alergia na jakikolwiek składnik preparatu,

– zaburzenia krzepliwości krwi lub stałe przyjmowanie leków rozrzedzających krew,

– choroby wątroby oraz nerek,

– padaczka

– choroby tarczycy (zabieg może być wykonywany u osób z zaburzeniami autoimmunologicznymi tarczycy oraz osób chorych na Hashimoto, tylko i wyłącznie w przypadku kiedy poziom przeciwciał jest bardzo niski lub równy zeru)

– cukrzyca.

Efekty po zabiegu

Seria zabiegów pozwala na utratę nawet 4 – 6 cm w obwodzie partii ciała poddawanej zabiegowi. Sam zabieg polepsza metabolizm oraz mikro krążenie komórek skóry. Nakłucia podczas zabiegu stymulują również tkankę do regeneracji w efekcie czego, poprawia się sprężystość i elastyczność skóry oraz ulega ona znacznemu zagęszczeniu, dzięki czemu jest ona bardziej napięta.

Cena zabiegu

Koszt zabiegu zazwyczaj wyliczany jest indywidualnie na podstawie wielkości obszaru poddawanemu zabiegowi, ilości tkanki tłuszczowej a co za tym idzie ilości podanego preparatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here