Niecodzienne etui na telefon

0
1521

Raczej nikogo nie trzeba przekonywać do twierdzenia, że ładne opakowanie przyciąga wzrok i zachęca do zakupu. Fakt ten jest znany i powszechnie wykorzystywany w marketingu. Kolorowe, estetyczne nadruki na kartonach sprawiają, że sięgamy akurat po dane, a nie inne płatki kukurydziane, opakowanie ciasteczek, itp. Reguła ta sprawdza się nawet w przypadku takich trywialnych rzeczy jak chusteczki higieniczne czy patyczki do czyszczenia uszu. Wydaje się, że szczególnie kobiety mają słabość do przyciągających wzrok, pstrokatych opakowań. Na półkach sklepowych łatwo odróżnić asortyment przeznaczony dla pań od tego dla mężczyzn. Opakowania tego drugiego są najczęściej utrzymywane w stonowanej kolorystyce. Przecież żaden szanujący się mężczyzna nie wybierze maszynek do golenia w kwiatki lub w barwach fuksji.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku etui na telefony. Kiedy mężczyzna zastanawia się jaki case na telefon warto kupić, to nie wybiera pomiędzy różowym plastikowym cudeńkiem z kryształkami a takim z konikami pony. Oczywiście tutaj też zdarzają się wyjątki, ale raczej panowie nie mają takich dylematów. Oni rozważają czy bardziej do ich wizerunku będzie pasować etui z brązowej czy czarnej skóry, chroniące wyświetlacz czy nie. Stawiają raczej na funkcjonalność, niż na wygląd. Kobiety mają inne podejście. Dla nich właśnie tworzone są najróżniejsze rodzaje caseów do telefonów. Poczynając od wspomnianych modeli z kryształkami, poprzez takie z wizerunkami ulubionych postaci z filmów i kreskówek, a kończąc na personalizowanym etui z wybranym przez właścicielkę zdjęciem.

Obojętnie jak będzie wyglądało etui, na które ostatecznie się zdecydujemy, warto pamiętać, że jego podstawową funkcją powinna być ochrona telefonu przed zabrudzeniem i przypadkowym zniszczeniem. Najlepsze etui dla smartfona to takie, które zabezpiecza nie tylko tył telefonu, ale również szybkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejsza się prawdopodobieństwo, że przy upuszczeniu smartfona na twardą powierzchnię, będziemy musieli zostawić w serwisie sporo pieniędzy za wymianę całej przedniej obudowy telefonu. Wybór odpowiedniego etui zaprocentuje również w przyszłości. Stanie się to w momencie, gdy zdecydujemy się na wymianę smartfona na nowszy model. Szybciej i za większą kwotę sprzedamy dotychczasowy telefon jeżeli będzie zadbany, bez widocznych rys i pęknięć.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby połączyć funkcjonalność z modnym wyglądem. Obecnie na rynku jest ogromny wybór caseów do telefonów i każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model. Jeżeli znajdziemy taki, który łączy w sobie wymienione wyżej cechy, jest wykonany z dobrej jakości materiałów, a do tego jego wygląd sprawia, że czujemy się lepiej, to będzie to idealne etui, które posłuży nam przez długi czas. Zabawny wygląd, poprawiające nastrój kolory i wzory sprawiają, że zwykłe etui na telefon staje się umilającym życie gadżetem. Niecodzienna oprawa smartfona sprawi, że będziemy wyróżniać się w tłumie. Z czasem można nawet zaopatrzyć się w większą ilość różnych modeli i zmieniać je w zależności od humoru i okazji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here